Hľadáme kolegyňu/kolegu (Poliaka/Poľku) na zákaznícky servis pre ubytovací portál Hauzi.pl

Tripgut, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiac+ odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnu kolegyňu/kolegu na zaujímavú pracovnú pozíciu pre ubytovací portál www.hauzi.pl. Pre pracovnú pozíciu je plynulá znalosť poľštiny slovom aj písmom podmienkou!!! Pozícia je ideálna aj pre mamičky po rodičovskej dovolenke.

Tvojou úlohou bude:
- Oslovovať ubytovateľov s našimi službami a predaj týchto služieb cez telefón.
- Príjemne a profesionálne komunikovať s ubytovateľmi telefonicky a e-mailom, riešiť ich každodenné požiadavky, ako sú úpravy v prezentáciách, predĺženie spolupráce, faktúry ubytovateľov...
- Komplexne vypĺňať prezentácie nových ubytovacích zariadení.
- Písať a pridávať kvalitné a gramaticky správne texty o ubytovacích zariadeniach, regiónoch, obciach a atrakciách, pridávať texty do nášho blogu.
- Telefonicky komunikovať s atrakciami ohľadom propagácie portálu.

Pokiaľ budeš mať potenciál a chuť kariérne sa posúvať, tak môžes spolu so skúsenejšími kolegami:
- Koordinovať a riadiť interných kolegov, copywriterov, externých špecialistov.
- Vyberať nových kolegov do tímu.
- Sledovať novinky v obore, testovať ich a zavádzať do praxe.
- Komunikovať s programátormi, zadávať nové funkcie vývojárskemu tímu, následne ich kontrolovať a testovať.
- Vyhodnocovať a optimalizovať kampane - Google Ads, Facebook.
- Zvyšovať organickú návštevnosť portálu pomocou SEO optimalizácie a tvorby kvalitného obsahu.
- Riadiť marketingové aktivity.
- Písať nové predajné emaily.

Sme menšia firma, kde pracuje tím ľudí, ktorí majú chuť byť najlepší vo všetkom, čo robia. Vládne u nás priama a otvorená komunikácia. Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu a budeme mu môcť na 100 % dôverovať.

Benefity:
- Flexibilná pracovná doba.
- Motivujúce odmeňovanie.
- Po zaškolení môžeš pracovať z domu = home office alebo v kancelárii v Nových Zámkoch.
- Možnosť sebarealizácie, profesijného aj osobného rastu.
- Môžeš aktívne ovplyvňovať smerovanie a rast portálu a vidieť výsledky svojej práce.
- Firemný notebook a mobil.
- Priateľský kolektív.

Ak sa považuješ za vhodného kandidáta, pošli aj niečo viac ako len CV. Pozri si naše projekty, aby si mal obraz o tom, čo robíme. Hľadáme super parťáka a chceme ho na dlho, preto tomu venuj pár minút. Tešíme sa na to, čím nás oslovíš.

Bezduchých posielačov emailov s CV-čkom automaticky vyraďujeme z výberového procesu. Ak hľadáš prácu, kde nejako presedíš 8 hodín denne, tak toto nie je ponuka pre teba. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zákaznícka podpora, marketing

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si človek s veľmi príjemným vystupovaním?
- Máš nadpriemerný zmysel pre detail, si zodpovedný, organizovaný a dôsledný?
- Si zbehlý v práci na počítači, rýchlo si vyhľadávaš informácie na internete a vieš si spojiť súvislosti?
- Si asertívny a zároveň empatický/trpezlivý v počúvaní?
- Nebojíš sa zdvihnúť telefón a k spokojnosti vyriešiť aj náročné situácie s klientom?
- Máš zmysel pre obchod?
- Si zodpovedný, organizovaný a dôsledný?
- Rýchlo sa učíš nové veci?
- Perfektne ovládaš poľskú gramatiku, vieš písať výstižné a pútavé e-maily/texty?
- Máš záujem naučiť sa nové veci?

Ak si sa našiel v predchádzajúcich bodoch, tak hľadáme práve TEBA! Veríme, že práve Ty nám pomôžeš doplniť tím kolegov tak, aby firma napredovala a udržala si líderskú pozíciu na trhu.

Už 18 rokov budujeme úspešný slovenský ubytovací portál www.hauzi.sk a český ubytovací portál www.hauzi.cz. Sme jednotka na trhu v oblasti rekreačného ubytovania na Slovensku a postupne aj v Česku. Ubytovateľom pomáhame získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka a zahraničia. Návštevníkom stránky zase uľahčujeme hľadanie ubytovania na Slovensku a v Česku počas svojej dovolenky aj pracovnej cesty. Našim klientom ponúkame profesionálny zákaznícky servis a inteligentné riešenie pre výber a rezerváciu ubytovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4309238  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac