Hledáme kolegyni (i po rodičovské dovolené) na zákaznický servis pro ubytovací portál Hauzi.cz

Tripgut, s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
800 - 1 500 EUR/měsíc+ odměny a benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme komunikativní, česky mluvící kolegyni/kolegu na zajímavou pracovní pozici pro český ubytovací portál www.hauzi.cz. Na Slovensku jsme už pár let lídr na trhu v oblasti rekreačního ubytování a do 1 roku chceme být i v ČR absolutní jedničkou na trhu v oblasti rekreačního ubytování – buď při tom s námi!

Pro pracovní pozici je plynulá znalost češtiny slovem i písmem podmínkou.

Tvým úkolem bude:
- Příjemně a profesionálně komunikovat s ubytovateli telefonicky a e-mailem, řešit jejich každodenní požadavky, jako jsou úpravy v prezentacích, prodloužení spolupráce, faktury ubytovatelů...
- Komplexně vyplňovat prezentace nových ubytovacích zařízení.
- Psát a přidávat kvalitní a gramaticky správné texty o ubytovacích zařízeních, regionech, obcích a atrakcích, přidávat texty do našeho blogu.
- Telefonicky komunikovat s atrakcemi v České republice ohledně propagace portálu.

Pokud budeš mít potenciál a chuť kariérně se posouvat, tak můžeš spolu se zkušenějšími kolegy:
- Koordinovat a řídit interní kolegy, copywritery, externí specialisty.
- Vybírat nové kolegy do týmu.
- Sledovat novinky v oboru, testovat je a zavádět do praxe.
- Komunikovat s programátory, zadávat nové funkce vývojářskému týmu, následně je kontrolovat a testovat.
- Vyhodnocovat a optimalizovat kampaně - Google Ads, Facebook.
- Zvyšovat organickou návštěvnost portálu pomocí SEO optimalizace a tvorby kvalitního obsahu.
- Řídit marketingové aktivity.
- Psát nové prodejní emaily.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jsme menší firma, kde pracuje tým lidí, kteří mají chuť být nejlepší ve všem, co dělají. Vládne u nás přímá a otevřená komunikace. Hledáme kolegyni/kolegu, který zapadne do našeho týmu a budeme mu moci na 100% důvěřovat.

Benefity:
- Flexibilní pracovní doba.
- Motivující odměňování.
- Můžeš pracovat z domova = home office
- Možnost seberealizace, profesního i osobního růstu.
- Můžeš aktivně ovlivňovat směřování a růst portálu a vidět výsledky své práce.
- Firemní notebook a mobil.
- Přátelský kolektiv.

Informace o náboru

Pokud se považuješ za vhodného kandidáta, pošli i něco víc než jen CV. Prohlédni si naše projekty, abys měl obraz o tom, co děláme. Hledáme super parťáka a chceme ho na dlouho, proto tomu věnuj pár minut. Těšíme se na to, čím nás oslovíš.

Bezduché posílače emailů s CV-čkem automaticky vyřazujeme z výběrového procesu. Jestli hledáš práci, kde nějak prosedíš 8 hodin denně, tak tohle není nabídka pro tebe. Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zákaznícka podpora, marketing

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Jsi člověk s velmi příjemným vystupováním?
- Máš nadprůměrný smysl pro detail, jsi zodpovědný, organizovaný a důsledný?
- Jsi zběhlý v práci na počítači, rychle si vyhledáváš informace na internetu a umíš si spojit souvislosti?
- Jsi asertivní a zároveň empatický/trpělivý v poslechu?
- Nebojíš se zvednout telefon a ke spokojenosti vyřešit i náročné situace s klientem?
- Máš smysl pro obchod?
- Jsi zodpovědný, organizovaný a důsledný?
- Rychle se učíš nové věci?
- Perfektně ovládáš českou gramatiku, umíš psát výstižné a poutavé e-maily/texty?
- Máš zájem naučit se nové věci?

Pokud ses našel v předchozích bodech, tak hledáme právě TEBE! Věříme, že právě Ty nám pomůžeš doplnit tým kolegů tak, aby firma pokračovala a udržela si lídrskou pozici na trhu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již 16 let budujeme úspěšný slovenský ubytovací portál www.hauzi.sk a český ubytovací portál www.hauzi.cz. Jsme jednička na trhu v oblasti rekreačního ubytování na Slovensku a postupně také v Česku. Ubytovatelům pomáháme získávat nové hosty a zaplňovat jejich ubytovací zařízení klientelou ze Slovenska, Česka i ze zahraničí. Návštěvníkům stránky zase usnadňujeme hledání ubytování na Slovensku a v Česku během své dovolené i pracovní cesty. Našim klientům nabízíme profesionální zákaznický servis a inteligentní řešení pro výběr a rezervaci ubytování.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4226163  Dátum zverejnenia: 7.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/měsíc