Hľadáme kolegyňu/kolegu (aj absolventa) na zákaznícky servis pre ubytovací portál

Tripgut, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiac+ odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnu kolegyňu/kolegu na zaujímavú pracovnú pozíciu pre slovenský ubytovací portál www.hauzi.sk a český ubytovací portál www.hauzi.cz. Do 1 roka chceme byť aj v ČR absolútnou jednotkou na trhu v oblasti rekreačného ubytovania - buď pri tom s nami!

Tvojou úlohou bude:
- Príjemne a profesionálne komunikovať s ubytovateľmi telefonicky a e-mailom, riešiť ich každodenné požiadavky, ako sú úpravy v prezentáciách, predĺženie spolupráce, faktúry ubytovateľov...
- Oslovovať ubytovateľov s našimi službami a predaj týchto služieb cez telefón.
- Komplexne vypĺňať prezentácie nových ubytovacích zariadení.
- Písať a pridávať kvalitné a gramaticky správne texty o ubytovacích zariadeniach, regiónoch, obciach a atrakciách, pridávať texty do nášho blogu.
- Telefonicky komunikovať s atrakciami na Slovensku ohľadom propagácie portálu.

Pokiaľ budeš mať potenciál a chuť kariérne sa posúvať, tak môžes spolu so skúsenejšími kolegami:
- Koordinovať a riadiť interných kolegov, copywriterov, externých špecialistov.
- Vyberať nových kolegov do tímu.
- Sledovať novinky v obore, testovať ich a zavádzať do praxe.
- Komunikovať s programátormi, zadávať nové funkcie vývojárskemu tímu, následne ich kontrolovať a testovať.
- Vyhodnocovať a optimalizovať kampane - Google Ads, Facebook.
- Zvyšovať organickú návštevnosť portálu pomocou SEO optimalizácie a tvorby kvalitného obsahu.
- Riadiť marketingové aktivity.
- Písať nové predajné emaily.

Sme menšia firma, kde pracuje tím ľudí, ktorí majú chuť byť najlepší vo všetkom, čo robia. Vládne u nás priama a otvorená komunikácia. Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu a budeme mu môcť na 100 % dôverovať.

Benefity:
- Flexibilná pracovná doba.
- Motivujúce odmeňovanie.
- Po zaškolení môžeš pracovať z domu = home office alebo v kancelárii v Nových Zámkoch.
- Možnosť sebarealizácie, profesijného aj osobného rastu.
- Môžeš aktívne ovplyvňovať smerovanie a rast portálu a vidieť výsledky svojej práce.
- Firemný notebook a mobil.
- Priateľský kolektív.

Ak sa považuješ za vhodného kandidáta, pošli aj niečo viac ako len CV. Pozri si naše projekty, aby si mal obraz o tom, čo robíme. Hľadáme super parťáka a chceme ho na dlho, preto tomu venuj pár minút. Tešíme sa na to, čím nás oslovíš.

Bezduchých posielačov emailov s CV-čkom automaticky vyraďujeme z výberového procesu. Ak hľadáš prácu, kde nejako presedíš 8 hodín denne, tak toto nie je ponuka pre teba. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zákaznícka podpora, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si človek s veľmi príjemným vystupovaním?
- Máš nadpriemerný zmysel pre detail, si zodpovedný, organizovaný a dôsledný?
- Si zbehlý v práci na počítači, rýchlo si vyhľadávaš informácie na internete a vieš si spojiť súvislosti?
- Si asertívny a zároveň empatický/trpezlivý v počúvaní?
- Nebojíš sa zdvihnúť telefón a k spokojnosti vyriešiť aj náročné situácie s klientom?
- Máš zmysel pre obchod?
- Si zodpovedný, organizovaný a dôsledný?
- Rýchlo sa učíš nové veci?
- Perfektne ovládaš slovenskú gramatiku, vieš písať výstižné a pútavé e-maily/texty?
- Máš záujem naučiť sa nové veci?

Ak si sa našiel v predchádzajúcich bodoch, tak hľadáme práve TEBA! Veríme, že práve Ty nám pomôžeš doplniť tím kolegov tak, aby firma napredovala a udržala si líderskú pozíciu na trhu.

Už 18 rokov budujeme úspešný slovenský ubytovací portál www.hauzi.sk a český ubytovací portál www.hauzi.cz. Sme jednotka na trhu v oblasti rekreačného ubytovania na Slovensku a postupne aj v Česku. Ubytovateľom pomáhame získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka a zahraničia. Návštevníkom stránky zase uľahčujeme hľadanie ubytovania na Slovensku a v Česku počas svojej dovolenky aj pracovnej cesty. Našim klientom ponúkame profesionálny zákaznícky servis a inteligentné riešenie pre výber a rezerváciu ubytovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4154580  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac