Kóder HTML, CSS / Frontend Developer - Senior/Medior

TRIONYX technologies, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 750 EUR/mesiackvartálne projektové prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Senior alebo Medior Frontend-ďaká, ktorý nám pomôže s rastúcim dopytom po našich riešeniach a produktoch. Staviame na vlastnej CMS platforme v Laravel/Vue.js alebo na open-source platforme October CMS.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?
• Tvorba HTML, CSS kódu na základe dodaných podkladov, s použitím responzívneho Boostrap3/4
• Písanie JavaScript-ového kódu (jquery, ECMAScript)
• V prípade záujmu zapojenie do vývoja SPA vo Vue.js

Pri práci využívame html5, CSS (Sass, Less), JavaScript (ES8, 9, 10), Webpack, Larevel Blade, Bootstrap 3/4 a JS framework Vue.js (len pre SPA).

Dizajny tvoríme v PhotoShope/Illustratore a pracujeme s nimi v Avocode.

Projekty organizujeme v JIRA, kde fungujeme agilne SCRUM-om alebo klasicky kanbanom.
Máme vlastný GitLab server a na projektoch používame automatizované CI/CD (všetko je nastavené, ty len nasadzuješ na kliknutie v GitLabe). Pre vývoj používame primárne docker, ale nie je podmienkou.

Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup, preto by ti tieto hodnoty nemali byť cudzie.

Preferujeme internú prácu v našom office, ale nebránime sa aj externej spolupráci.

Ak sme tu niečo dôležite neuviedli, neváhaj sa nás na to opýtať, radi odpovieme a v rámci možností aj vyhovieme.

• Časová flexibilita, je možné dohodnúť sa na takmer akejkoľvek forme spolupráce, aj externej
• Pekný a priestranný office priamo v centre Banskej Bystrice (Horná ulica)
• Práca s modernými technológiami a postupmi, snažíme sa ísť s dobou a zavádzať overené moderné postupy a nástroje
• V prípade záujmu možnosť namočiť sa aj do backendového vývoja
• Príspevok na vlastný notebook/počítač
• Firemný vstup na plaváreň a masáže
• Pravidelné teambuildingy v prírode, na bowlingu alebo víkendovej chate
• Práca na robustných projektoch, napr. Televízia TA3, Prezident SR, Železnice SR, ale aj bežných webkách ako Drevstav, Lehmann SK, Maslen a pod.

Vyrozumení a pozvaní budú len relevantní uchádzači, ostatným vopred ďakujeme za záujem a ostávame s pozdravom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Vue.js - Základy

Počet rokov praxe

2

- Dôslednosť a zodpovednosť
- Zmysel pre poriadok (hlavne v zdrojákoch) a detaily
- Samostatnosť, ale tiež schopnosť pracovať tímovo
- Chuť vzdelávať sa a odborne napredovať (profesia ako hobby)
- ochota učiť sa aj od druhých a odovzdávať skúsenosti ďalej

Pôsobíme v oblasti informačných technológií so zameraním na internetové a intranetové riešenia. Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3856606  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac