System administrator / Systémový administrátor

TRIONYX technologies, s.r.o.

Miesto práce
ČSA 24, 97401 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného systémového administrátora pre poskytovanie Správy IT infraštruktúry formou outsourcingu v režime SLA.

Primárne pôjde o správu IT infraštruktúr v prostredí Microsoft Windows, konkrétne MS Windows Server + ActiveDirectory + GroupPolicy + TerminalServices, MS Exchange, MS SQL, MS IIS, MS Office365, GFI produkty a iné súvisiace produkty.

Sekundárne by išlo o posilnenie správy LAMP WebServerov , konkrétne administrácia Linux CentOS, HA proxy, Apache, Nginx, Varnish, MySQL, PHP a Zabbix.

Na danú pozíciu preferujeme seniora s 5+ ročnými skúsenosťami, ale vieme dať šancu aj menej skúseným ale aktívnym kandidátom, kedže náš súčasný admin s 10+ ročnými skúsenosťami bude naďalej k dispozícii ako externý konzultant a hasič problémov :-)

Čo sa od Vás očakáva:
- analyzovať požiadavky zákazníka a predkladať implementačné návrhy pre vybudovanie kvalitnej a efektívnej IT infraštruktúry na báze MS technológií
- inštalovať, reinštalovať a aktualizovať softvér v prostredí MS Windows, viesť evidenciu o zakúpených licenciách
- monitorovať výkon, bezpečnosť a stabilitu zverených systémov a navrhovať preventívne opatrenia
- vykonávať IT audity a pripravovať záverečné správy z vykonaného auditu
- optimalizovať chod a výkonnosť počítačových systémov na platforme Windows
- poskytovať zákazníkovi odborné poradenstvo a metodickú podporu
- vykonávať pravidelné zálohovanie elektronických dát a ich obnovu
- zodpovedať za kontrolovaný prístup do/zo siete Internet
- spravovať prístupové práva do počítačovej siete s dôrazom na zabezpečenie ochrany citlivých dát pred nepovolanými osobami
- riešiť vzniknuté technické problémy v režime SLA

- práca s modernými technológiami
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie (fix + odmeny)
- vzdelávanie a odborný rast (školenia, samovzdelávanie, LAB prostredie so všetkými MS produktami)
- firemný notebook a mobil
- v prípade viacročnej úspešnej spolupráce ponúkame možnosť stať sa partnerom v divízii TRIONYX systems

Pošlite nám vaše CV a motivačný list v slovenskom jazyku. Odpovieme len vyhovujúcim kandidátom a ostatným vopred ďakujeme za záujem a ostávame s pozdravom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert
UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Expert
Administrácia LAN/WAN - Expert
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

systémový administrátor

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady:
- analytické a návrhárske schopnosti
- aktívny prístup k práci
- dôslednosť a zodpovednosť
- samostatnosť, ale tiež schopnosť pracovať v tíme
- časová flexibilita (pre prípad servisného zásahu mimo bežnej pracovnej doby)
- chuť vzdelávať sa a odborne napredovať (profesia ako hobby)

Odborné zručnosti:
- prehľad v serverovskom HW (HP, IBM, DELL)
- MS Windows Server 2008/2011/2012
- mailové služby MS Exchange a Office365
- MS IIS, MS SQL, MS SharePoint výhodou
- AntiSPAM filtre, GFI MailEssentials výhodou
- AV systémy, ESET výhodou
- firewall a gateway riešenia, Kerio Control výhodou
- backup management, Symantec a Acronis výhodou
- virtualizačné technológiie, VMware výhodou
- znalosť Linux prostredia je veľkou výhodou (výpomoc WebServer adminovi)

Pôsobíme v oblasti informačných technológií so zameraním na internetové a intranetové riešenia. Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3221586  Dátum zverejnenia: 21.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou