Sales manager / Obchodný manažér

TRIONYX technologies, s.r.o.

Miesto práce
ČSA 24, 97401 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a ambiciózneho obchoďáka s orientáciou na výsledky.

Primárne pôjde o oblasť internetových riešení, konkrétne Tvorbu internetových portálov a web stránok s využitím našich vlastných proprietárnych CMS systémov a ich modulov - pre viac informácií pozrite info o našich CMS.

Sekundárne chceme rozbehnúť aktuálne utlmenú oblasť podnikových riešení, hlavne Vývoj informačných systémov na mieru a Správu IT infraštruktúry formou outsourcingu a SLA.

Čo sa od Vás očakáva:
- aktívne vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov
- konzultácie požiadaviek zákazníkov s projektovým manažérom alebo accountom
- príprava kalkulácií a cenových ponúk
- spracúvanie dopytov a príprava komplexných podkladov do tendrov (súkromných aj štátnych)
- dojednávanie zmluvných podmienok a príprava zmlúv
- budovanie dlhodobých a silných vzťahov so zákazníkmi
- podieľanie sa na obchodnej a marketingovej stratégii spoločnosti
- reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti

- možnosť pracovať s modernými technológiami a našimi inovatívnymi a vysoko kvalitnými produktami (CMS-ka a rôzne štandardné aj špecifické moduly s možnosťou ich ďalšej customizácie)
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie (fix + atraktívna provízia)
- sebarealizácia a odborný rast
- firemný notebook, mobil a reprezentatívny automobil
- v prípade viacročnej úspešnej spolupráce ponúkame možnosť stať sa partnerom spoločnosti

Pošlite nám vaše CV a motivačný list v slovenskom jazyku. Odpovieme len vyhovujúcim kandidátom a ostatným vopred ďakujeme za záujem a ostávame s pozdravom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, IT, digitálny marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Visio - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v obchodnej oblasti v IT alebo digitálnom marketingu je podmienkou
- výborné prezentačné a obchodnícké zručnosti sú podmienkou
- schopnosť argumentovať a presvedčiť
- samostatnosť, kreatívnosť, spoľahlivosť, odvaha
- zodpovednosť, ambicióznosť a cieľavedomosť
- dynamika a časová flexibilita
- výborné manažérske a komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať pod časovým stresom
- ochota neustále sa vzdelávať
- profesionálne vystupovanie

Pôsobíme v oblasti informačných technológií so zameraním na internetové a intranetové riešenia. Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3221560  Dátum zverejnenia: 21.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou