Manažér Wellness&Spa

TRINITY HOTELS, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Atrium, Nový Smokovec, okres Poprad
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizuje, riadi a zodpovedá za celkovú prevádzku Wellness&Spa,
• Vypracováva mesačné harmonogramy pre zamestnancov
• Pripravuje a eviduje pracovné náplne zamestnancov, zmluvy, dotazníky, dohody o hmotnej zodpovednosti za hodnoty zverené na vyúčtovanie, vysvedčenia , osvedčenia ...
• Zaúča nových zamestnancov.
• Vedie evidenciu hmotného a nehmotného materiálu/DIM, HIM/.
• Zúčastňuje sa porád vedenia a plní nariadenia vyplývajúce z jemu pridelených a termínovaných úloh.
• Úzko spolupracuje s vedením hotela a vedúcimi pracovníkmi iných oddelení.
• Komunikuje s klientmi, dodávateľmi tovarov a s organizátormi akcií.
• Vedie evidenciu a štatistiku predaja všetkých služieb podľa druhov.
• Pripravuje konkrétne ponukové listy pre organizácie, ktoré si
u nás objednali wellness služby.
• Pripravuje podklady k fakturácii za wellness služby.
• Objednáva všetky druhy produktov, ktoré sú nevyhnutné k plynulému priebehu prevádzky/všetok tovar na wellness recepciu, masážne prostriedky, lieky, náramky.../

- práca v atraktívnom prostredí,
- poskytujeme bezplatne zamestnanecké ubytovanie,
- možnosť bezplatného využitia wellness centra v stanovených termínoch,
- zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku mailom.

Priložte, prosím, nasledujúci text:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti TRINITY HOTELS, s.r.o., Slnečné jazerá – sever 2561, 903 01 Senec, IČO: 47 038 705, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja t.j. s ukladaním na
nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Budeme kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti s prácou vo wellness centre
- Silná orientácia na zákazníka
- Komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie
- Presne a promptne plniť požiadavky hostí

Sme hotelová sieť, ktorú tvoria tri hotely v regiónoch západné, stredné a východné Slovensko.
Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;).
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-). Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2435774  Dátum zverejnenia: 15.2.2016