Reagujte bez životopisu

Trainee consultant - TRINITY FINANCE

Trinity finance s. r. o.

Miesto práce
Vajanského 8, Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 650 EUR/mesiacmesačné, kvartálne, polročné a ročné súťaže ako odmena za nadprácu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poradenstvo v oblasti osobných financií
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- budovanie vlastnej klientely
- starostlivosť o existujúcich klientov
- Vytváranie vlastného obchodného tímu
- Vzdelávanie sa v potrebných oblastiach
- práca s databázou

- Vlastný biznis bez počiatočných nákladov
- Kariérny rast a výška príjmu vo vlastných rukách
- práca v najlepšie platenom odvetví na Slovensku
- atraktívne motivačné súťaže a benefity
- flexibilný pracovný čas
- potrebná podpora a pomoc až do úplnej samostatnosti začiatočníka
- Vzdelávame a pomáhame rozvíjať zručnosti spolupracovníkov

Informácie o výberovom konaní

- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vybudovali sme tím, ktorý je oporou vo svete financií, no stále hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa k nám chcú pridať. Ste jeden z nich?

Spoločnosť Trinity finance vykonáva finančné sprostredkovanie ako podriadený finančný agent samostatného finančného agenta UMD a.s., zapísaný v registri Národnej banky Slovenska pod registračným číslom 246310.

Vajanského 8
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Knorovský
Tel.: +421903059689
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3906117  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac