CNC frézař v kamenické výrobě ( 38.000 – 42.000 Kč )

Trimona s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Jesenice
Druh pracovního poměru
plný úväzok, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 44 000 Kč/měsíc

Požadujeme

  • Praxe s CNC frézou podmínkou

  • Praxe v kamenické výrobě výhodou

  • Výborná orientace ve výkresové dokumentaci

  • Praxe v kreslení v programu AutoCad výhodou

  • Technická zdatnost

  • Oprávnění na obsluhu vysokozdvižného vozíku výhodou

Popis pracovní pozice

  • Samostatná práce na CNC fréze na základě výrobní dokumentace

  • Manipulace s kamennými deskami ve výrobě pomocí zvedací a manipulační techniky

  • Komunikace a spolupráce s ostatními zaměstnanci výroby

  • Obsluha vysokozdvižného vozíku a manipulační techniky

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Navýšení platu v závislosti na produktivitě a efektivitě výroby

  • Nástupní plat ve výši 38.000 – 42.000 Kč

  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Kontakt

Kontaktná osoba: Mariyan Toshev
Tel.: 608211933
E-mail: poslať životopis

ID: 3982132  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc