Obchodný manažér / referent

TRIGONA, s. r. o.

Námestie slobody 2916/25, 811 06 Bratislava - Staré Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + provízie z predaja, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a návrhy cenových ponúk
- príjem objednávok a ich spracovanie, kontrola fakturácie
- riešenie reklamácií zákazníkov
- denná spolupráca s obchodnými zástupcami
- správa webových stránok, sociálnych sietí a ich pravidelná aktualizácia, práca s ich obsahom
- riadenie a kontrola expedície tovaru
- spracovanie administratívy súvisiacej s predajom

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- pri preukázaní manažérskych schopností je možný kariérny postup
- mobilný telefón
- motivujúce finančné ohodnotenie
- trinásty plat
- zamestnanecké zľavy na tovar

Spoločnosť TRIGONA, s.r.o. bude na žiadosti odpovedať len vybraným uchádzačom z dôvodu veľkého množstva prichádzajúcich životopisov. Ďakujeme za pochopenie. Vybraní uchádzači budú na výberové konanie pozvaní telefonicky, prípadne e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, marketingové, alebo technické zameranie je výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a prezentačné zručnosti
- schopnosť organizovania pracovného času
- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- technické myslenie
- schopnosť učiť sa
- pozitívny prístup
- ochota pomáhať tímu, klientom a vedeniu
- záujem o prácu so sociálnymi sieťami
- dobrá znalosť slovenskej gramatiky
- dobrá užívateľská znalosť práce s PC

Hľadáme pracovníka, ktorý nemusí mať dlhoročnú prax. Orientuje sa v oblasti marketingu, obchodu a sociálnych sietí. Má tvorivého ducha a dobrú vyjadrovaciu schopnosť. Dôležitá je aj ochota pracovať na viacerých úlohách súčasne a vzhľadom na malý kolektív 5-9 zamestnancov aj schopnosť zastupovať ostatných kolegov.

Sme spoločnosť s počtom 6 zamestnancov, ktorá sa zaoberá veľkoobchodným predajom. Ako výhradný distribútor pre Slovenskú republiku zastupujeme 14 obchodných značiek svetových výrobcov. Do tímu hľadáme kolegu, ktorý je ochotný pracovať s plným nasadením, čomu bude zodpovedať aj jeho finančné ohodnotenie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3294589  Dátum zverejnenia: 25.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + provízie z predaja, bonusy