Obchodný zástupca

TRIGONA, s. r. o.

home office, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + provízie z predaja, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
- starostlivosť o doterajších zákazníkov v rámci prideleného regiónu
- budovanie obchodných vzťahov
- prezentácia, propagácia výrobkov
- uzatváranie objednávok, ktoré sú expedované zo skladov spoločnosti
- plnenie stanovených cieľov predaja
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
- systematické monitorovanie trhu a spracovávanie informácií
- príprava ponúk

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- firemné vozidlo, mobilný telefón, tablet, notebook
- motivujúce finančné ohodnotenie
- trinásty plat
- zamestnanecké zľavy na tovar

Prosíme uchádzačov o zasielanie životopisu a sprievodného - motivačného listu v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected].
Spoločnosť TRIGONA, s.r.o. bude na žiadosti odpovedať len vybraným uchádzačom z dôvodu veľkého množstva prichádzajúcich životopisov. Ďakujeme za pochopenie.
Vybraní uchádzači budú na výberové konanie pozvaní telefonicky, prípadne e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a prezentačné zručnosti
- schopnosť organizovania pracovného času
- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- technické myslenie
- schopnosť učiť sa
- pozitívny prístup

Sme spoločnosť s počtom 6 zamestnancov, ktorá sa zaoberá veľkoobchodným predajom. Ako výhradný distribútor pre Slovenskú republiku zastupujeme 14 obchodných značiek svetových výrobcov. Do tímu hľadáme kolegu, ktorý je ochotný pracovať s plným nasadením, čomu bude zodpovedať aj jeho finančné ohodnotenie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3291063  Dátum zverejnenia: 20.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + provízie z predaja, bonusy