Можливість для людей з України

Operátor s VZV - v kľudnom pracovnom prostredí + ubytovanie zadarmo

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 280 EUR/mesiacVýsledná mzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky. Súčasťou odmeňovania sú aj kvartálne odmeny pri plnení stanovených výrobných plánov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je významná spoločnosť, zameraná na výrobu ekopalív, brikiet a drevených peliet, hľadáme šikovného Operátora. Produkty nášho klienta sú žiadané nielen na Slovensku, ale najmä v zahraničí.

Hľadáme kandidáta, ktorý rád pracuje manuálne. Vhodný kandidát je zodpovedný, spoľahlivý typ človeka, ktorý sa nebojí práce. Oceníme skúsenosti v oblasti výroby, ale nie sú podmienkou, dôležitá je ochota učiť sa. Podmienkou je mať platný vodičský preukaz typu B,C,T. Jedná sa o nenáročnú prácu, v prípade šikovnosti je možné sa v krátkom čase stať Hlavným operátorom. Výhodou tejto pracovnej pozície je samostatnosť, operátor si sám organizuje činnosti a hlavne bezstresové pracovné prostredie. Ďalšou výhodou je dobrý kolektív, ktorý si vždy vie pomôcť a vzájomne sa zastúpiť.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:

- obsluha výrobnej linky,

- nakladanie a vykladanie výrobkov,

- práca na VZV a na čelnom teleskopickom nakladači,

- vykonávanie priebežnej kontroly kvality výrobkov,

- dohliadanie na bezproblémový chod výroby.

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V začiatkoch mu budú oporou skúsenejší kolegovia a rovnako aj nadriadení. Na zmene bude mať vždy kolegu, ktorý mu  pomôže s akýmkoľvek problémom.

- stabilný pracovný kolektív, férové a ľudské jednanie,

- kvartálne odmeny pri plnení stanovených výrobných plánov,

- variabilná zložka mzdy na základe výkonu,

- ubytovanie zadarmo,

- zabezpečené stravovanie a pitný režim,

- kompletné pracovné oblečenie pre všetkých zamestnancov každý rok,

- ostatné benefity budú prezentované kandidátom na pohovore.

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu ekologických drevených peliet a brikiet. Ich produkty sú známe svojou vysokou kvalitou a výhrevnosťou. Pelety vyrábajú z odkôrnenej smrekovej piliny, pričom dodržiavajú najnáročnejšie európske štandardy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

drevárska výroba, energetika výhodou

Vodičský preukaz

B, C, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-  skúsenosť s prácou na VZV,

- nutnosť mať vodičský preukaz typu B, C, T,

- zodpovednosť a aktívny prístup k práci,

- ochota pracovať na zmeny,

- samostatnosť.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4836428  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac