Obchodný riaditeľ v oblasti stavebníctva (m/ž)

TRIGON Consulting s.r.o.

Nitriansky kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 4 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností, vedomostí a obchodných výsledkov kandidáta. Celková mzda sa skladá z fixnej mzdy od 2 200€ + variabilná zložka, odhad je 70 % zo základnej mzdy, ale horná výška variabilnej zložky nie je limitovaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú slovenskú výrobnú spoločnosť s 25-ročnou históriou, hľadáme Obchodného riaditeľa so skúsenosťami v oblasti stavebníctva.

Náplň práce:

  • spolupráca s externými obchodnými zastúpeniami v SR a ich podpora v akvizíciách a v obchodných rokovaniach pri získavaní zákazky (rola obchodného partnera)
  • riadenie interných obchodných zástupcov v rámci SR (rola manažéra)
  • riadenie obchodných aktivít v zahraničí - Európa (rola obchodného partnera aj rola manažéra)

Aktuálne je prioritou spolupráca s externými obchodnými zastúpeniami, interná obchodná sieť je stabilizovaná. Zahraničné zastúpenie funguje v Rakúsku (slovensky hovoriaci partner) a v Českej republike. V budúcnosti je cieľom rozvoj obchodu v ďalších krajinách.

Obchodný riaditeľ zodpovedá za:

  • strategický plán a rozvoj obchodnej siete
  • hľadanie nových obchodných príležitostí
  • obchodné výsledky
  • podporu obchodných aktivít externej a internej obchodnej siete
  • osobná angažovanosť v obchodných prípadoch väčšieho významu
  • cenové rokovanie s dodávateľmi
  • prehľad o trhu a využitie informácií v obchodných aktivitách
  • komunikácia s technickou prípravou a výrobou

Táto pozícia si vyžaduje cestovanie a pravidelný kontakt s obchodnými zastúpeniami. Dôraz je kladený na obchodné výsledky.

  • práca v stabilnej, úspešnej spoločnosti
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • príležitosť stať sa súčasťou inovatívneho tímu a prispieť k povedomiu značky
  • možnosť formovať a viesť rozvoj obchodnej stratégie spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie a možnosť profesného rastu
  • flexibilný pracovný čas
  • motivujúci systém finančného ohodnotenia

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, 2. kolo bude realizované u klienta.
O Vašom záujme o pozíciu nebude klient informovaný bez Vášho súhlasu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je výrobca moderných produktov pre stavebníctvo v triede vyššej triedy a prvotriednej kvality. Dodávky aj pre veľké stavebné projekty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod v oblasti stavebníctva

Počet rokov praxe

5

  • manažérske a obchodné skúsenosti z oblasti dodávok výrobcu pre stavebníctvo, ideálne produkty na mieru ako subdodávky v procese stavby
  • technické myslenie a schopnosť komunikovať s výrobou a objednávateľmi
  • ekonomický pohľad na obchod a výrobu
  • spôsobilosť definovať dlhodobé obchodné ciele a realizovať kroky na základe vnímania vízie a poznania trhu
  • anglický jazyk je výhodou, nie podmienkou

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4831647  Dátum zverejnenia: 5.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac