Manažér v unikátnej exotickej gastro prevádzke M/Ž

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od schopností a seniority kandidáta, súčasťou odmeňovania sú aj odmeny na základe dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Prevádzkového manažéra / manažérku do unikátneho podniku s nádychom exotiky.

Prevádzka nášho klienta je povestná jedinečnou atmosférou a exkluzivitou. Filozofia, ktorú majitelia propagujú, je poskytnúť zdravú a kvalitnú potravu pre telo aj dušu. Preto si zakladajú na 100 % čerstvých potravinách a sprostredkovaní tak fyzického, ako aj psychického relaxu pre svojich zákazníkov. Pozitívna zákaznícka skúsenosť je primárnym cieľom všetkých zamestnancov. Riadiť prevádzku takejto kvality môže byť splneným snom  manažéra, ktorý chce stáť pri budovaní výnimočného konceptu.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý má pohostinnosť v krvi a pre klienta sa snaží sprostredkovať ten najlepší zážitok. Vhodný kandidát / kandidátka má skúsenosti na manažérskej pozícii v gastro prevádzke alebo v hotelierstve. Hľadáme manažéra, ktorý vie zladiť potenciál prevádzky a očakávania klientov. Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní manažér, ktorý sa dokáže stotožniť s filozofiou podniku a vedie ho ako vlastný biznis. Dokáže citlivo vnímať potreby zákazníkov, efektívne zorganizovať prácu svojich kolegov a aktívne pracovať na zlepšovaní kvality poskytovaného zážitku.

Hľadáme samostatného, akčného a spoľahlivého človeka, ktorý má skúsenosť s organizáciou eventov, biznisovo rozmýšľa, je dynamický a spontánny. Uvítame skúsenosti s marketingom a kreativitu v oblasti propagovania zážitku tak pre biznis klientov ako aj pre širokú verejnosť.

​Hlavnou úlohou manažéra / manažérky je:

- bezproblémový chod reštaurácie, vonkajšej terasy a iných stredísk,

- riadenie a motivácia tímu,

- organizácia práce na prevádzke,

- zodpovednosť za kvalitu poskytovaných služieb,

- organizácia eventov,

- realizácia marketingových činností - propagácia prevádzky.

Na úvod je pre vás pripravená dôkladná adaptácia zo strany majiteľa a kolegov. Po zaučení na Vás čaká množstvo benefitov, ktoré sú na Slovensku skôr raritou ako pravidlom.

​- variabilné odmeny v závislosti od výkonu

- príjemné pracovné prostredie novovzniknutej prevádzky

- masáže zdarma niekoľkokrát do mesiaca (podľa dohody)

- dovolenka v zahraničí raz ročne

- strava v plnej výške hradená zamestnávateľom

- služobné auto

- ostatné benefity budú prezentované kandidátom na osobnom stretnutí

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Náš klient má skúsenosti s riadením úspešnej gastro prevádzky v zahraničí. Podnik má ambíciu osloviť širokú populáciu svojou ponukou, prístupom a v neposlednom rade aj výnimočným moderným interiérom, ktorý nenájdete nikde inde na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Oslovia nás kandidáti, ktorí majú skúsenosť s riadením prevádzky v gastronómii a / alebo hotelierstve. Očakávame akčného manažéra / manažérku, ktorý vie:

- reprezentovať značku,​

- zorganizovať bezproblémový chod prevádzky,

​- namotivovať kolegov a viesť tím,

- marketingovo rozmýšľať,

- vždy hľadať nové cesty, nepozná ,,neviem to“ a ,,nedá sa“,​

- mať ,,pod palcom“ všetko, čo si dobrá prevádzka vyžaduje.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4821758  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac