SLA Manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacZverejnená mzda je úvodná fixná suma, ktorej finálna výška bude závislá od skúseností a seniority kandidáta. K základnej zložke mzdy prislúcha variabilná zložka, ktorá bude vybratým kandidátom prezentovaná na pohovore u klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta do tímu, ktorý sa venuje primárne vývoju zákazníckych SW riešení hľadáme nového kolegu na pozíciu SLA Manažér.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa venuje poskytovaniu profesionálneho IT v oblasti cloudových služieb, kybernetickej bezpečnosti, vývoja a prevádzky softvérových riešení. Prostredníctvom nich dokážu ich zákazníci efektívne riadiť svoje podnikanie. Všetky aktivity nášho klienta smerujú k zabezpečeniu úspechu v podnikaní jeho zákazníkov.

Podstatou tejto pracovnej pozície je zodpovednosť a dohľad za plnenie podmienok SLA zmlúv, kontrola a riadenie zmlúv,  komunikácia s tímom pre zabezpečenie požiadaviek zákazníkov.

Ideálny kandidát je flexibilný, má skúsenosti s SLA manažmentom a samozrejmosťou je široký prehľad v IT produktoch. Má prirodzenú autoritu a pre svoj tím je oporou rovnako, ako pre zákazníkov firmy. Rozumie procesu dodávok služieb zákazníkom (delivery manažment), vie jasne a stručne definovať požiadavky a komunikovať ich príslušným stranám.

Táto pozícia je vhodná aj pre juniornejšieho kandidáta, ktorý má základné technologické vedomosti v IT službách a je výborne komunikačne vybavený.

​Práca na tejto pozícii v sebe zahŕňa:

- návrh, prevádzka, podpora a rozvoj dohodnutých riešení poskytovaných služieb (SLA) alebo ich častí

- kontrola a zabezpečenie dosahovania splnenia plánovaných cieľov v plánovanom objeme, kvalite a nákladoch.

- plnenie činností v zmysle pokynov vedúceho oddelenia, projektového manažéra alebo vedenia spoločnosti.

- zodpovednosť za správu pridelených zmlúv zákazníkov, vrátane dosahovania stanovenej marže

- spoznanie zákazníkov a ich prostredia

- aktívna koordinácia realizácií  na strane zákazníka, zabezpečenie proaktívneho prístupu pri poskytovaní služieb zákazníkom.

- analytické činnosti v oblasti zákazníckych riešení, ako aj pravidelný reporting zákazníkovi a vedeniu spoločnosti

- riadenie implementačných činností v rámci prideleného realizačného tímu a  podľa dohodnutých parametrov.

- zbieranie a prideľovanie požiadaviek zákazníka realizačným teamom.

- spolupráca s ostatnými oddeleniami, tímami pri spracovaní ponúk pre zákazníka.

V rámci adaptácie sa oboznámite s fungovaním spoločnosti aj spôsobom práce. Veľkou oporou Vám budú skúsení kolegovia na rovnakej pozícii, ako aj Váš priamy nadriadený.

- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu

- príjemné a moderné pracovné prostredie

- káva, čaj, nápoje, ovocie zadarmo počas pracovnej doby

- možnosť Home office

- multisport karta

- teambuilding a firemné akcie

- notebook a firemný telefón

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná IT spoločnosť, ktorá má vybudované vlastné cloudové centrum a disponuje kompetenciami, ktoré mu umožňujú poskytovať IT riešenia a služby na báze najmodernejších cloudových technológií. Pribudli aj nové produkty zamerané na posilnenie orientácie a poskytovanie služieb v súlade s trendmi IT trhu orientujúceho sa na cloud computing, mobilné riešenia, IoT, poskytovanie manažovaných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s riadením IT služieb pre zákazníkov

- základné technologické znalosti v IT

- znalosti a skúsenosti v oblasti procesného manažmentu, manažmentu služieb (BP, ITIL, BCM)

- porozumenie základným bezpečnostným princípom

- analytické myslenie, systematický a proaktívny prístup, zodpovednosť

- tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4813709  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac