Mechanik špičkových lesných strojov a manipulačnej techniky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 12 EUR/hod.Výsledná výška základnej mzdy môže byť aj vyššia a bude stanovená na základe skúseností kandidáta + 13. a 14. plat + mesačné prémie na základe definovaných parametrov. Priemerná mzda po skúšobnej dobe je cca 2000 - 2500Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného MECHANIKA LESNÝCH STROJOV do novootváraného predajno-servisného strediska pre špecializované lesnícke stroje prémiových značiek - harvestory JOHN DEERE a špeciálnu manipulačnú techniku SENNEBOGEN.

Zaujímavá ponuka pre skúseného profesionálna, ktorý ocení prácu so špičkovou lesnou technikou v zázemí stabilnej spoločnosti, ale aj odhodlaného absolventa, ktorý má nadšenie pre prácu pod holým nebom a chuť stať sa profesionálom.

Mechanik strojov pracuje prevažne v teréne a zabezpečuje servis a opravy ťažkých strojov u zákazníka. K dispozícii má profesionálne vybavené vozidlo - "mobilná dielňa", ktoré si pripravuje v servisnom stredisku v Banskej Bystrici. Servis sa vykonáva v rámci celého Slovenska, prioritne však na strede a východe.

Tím sa aktuálne vytvára, uvítame preto niekoho s chuťou sa realizovať, prispievať nápadmi, navrhovať riešenia a akceptovať prácu v meniacich sa podmienkach.

Činnosti vykonávané na tejto pozícii sú:

  • odborné servisné práce na predávnej technike
  • analýza porúch
  • servisné výjazdy do terénu
  • diagnostika, záručné aj pozáručné opravy
  • spolupráca a komunikácia s kolegami v servise a aktívna účasť pri riešení nadštandardných závad a problémov

Pre nového kolegu spoločnosť ponúka kompletné zázemie plne vybavenej novej dielne. Súčasťou adaptácie bude aj školenie v Čechách cca jeden mesiac. Všetky náklady s tým spojené hradí zamestnávateľ. Samozrejmosťou je kvalitné pracovné oblečenie a pomôcky.

​Úspešný kandidát sa v rámci svojej adaptácie a následného rozvoja môže spoľahnúť na všestrannú pomoc od skúsenejších kolegov a kompletnú podporu vedenia.​

​Spoločnosti veľmi záleží na stabilite a lojalite svojich zamestnancov, čomu zodpovedá aj systém podpory a motivácie, vrátane finančnej. O svojich zamestnancov sa stará aj v oblasti vzdelávania, poskytuje množstvo príležitostí na profesijný a kariérny rast.

  • silné zázemie spoločnosti s dlhoročnou históriou
  • prémiové značky svetových výrobcov lesnej techniky
  • 13. a 14 plat
  • práca v prírode - pod holým nebom

Ďakujeme za Váš životopis. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované personálnou agentúrou a 2.kolo je realizované u klienta. O výsledku výberu bude informovaný každý kandidát po ukončení výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Našim klientom je spoľahlivý dodávateľ lesníckej a manipulačnej techniky. Pre svojich zákazníkov zabezpečuje kvalitný servis harvestorov, vyvážacích traktorov a špeciálnych lesných kolesových traktorov JOHN DEERE, ako aj spotrebný materiál a doplnky pre plnú funkčnosť dodávanej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

lesnícka technika, poľnohospodárska technika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Technický zdatnosť
  • Skúsenosť so servisom lesných, poľnohospodárskych alebo stavebných strojov
  • Veľkou výhodou je skúsenosť s hydraulikou a zváraním príp. strojnícke vzdelanie
  • Schopnosť zorganizovať si pracovný čas efektívne
  • Komunikatívnosť a samostatnosť

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4812002  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.