Obchodný zástupca pre stredné Slovensko

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 200 - 2 700 EUR/mesiac+ variabilná provízna zložka mzdy je vyplácaná na základe dosiahnutých výsledkov (obvykle v rozmedzí 400-1500 € bez stropu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – úspešnú spoločnosť ktorá sa špecializuje na distribúciu príslušenstva pre mobilné telefóny – hľadáme dynamickú a motivovanú osobu na pozíciu Obchodného zástupcu pre región stredného Slovenska. Ponúkame zaujímavú prácu v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví s možnosťou profesionálneho rastu a rozvoja.

​Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí mají záujem o dynamickú prácu v teréne, majú vynikajúce obchodné a komunikačné zručnosti a chcú prispieť k rastu spoločnosti výrazným rozširovaním zákazníckej základne.

Dôležité sú skúsenosti v oblasti predaja, ideálne s elektronikou, mobilnými telefónmi a ich servisom, prípadne autodielmi. Vítané sú schopnosti samostatne riadiť a rozvíjať obchodné vzťahy.

Prevažnú časť práce tvoria aktivity:

  • oslovovanie potenciálnych zákazníkov, predstavovanie produktov a vyjednávanie podmienok spolupráce
  • nadväzovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi, zabezpečovanie spokojnosti klientov a pravidelná komunikácia, predstavovanie noviniek a akcií
  • spracovávanie objednávok, sledovanie tržieb, reporting nadriadenému o výsledkoch a trhových trendoch
  • proaktívne riešenie problémov a požiadaviek zákazníkov s cieľom udržať vysokú úroveň zákazníckej spokojnosti
  • aktívne využívanie veľkoobchodnej aplikácie pre správu objednávok.
  • spracovanie transakcií cez platobný terminál priamo z auta
  • pravidelné mesačné porady v sídle spoločnosti (pre administratívne účely a tímové stretnutia)

Hlavným cieľom je rozšírenie zákazníckej základne firmy a zvýšenie predajov v priradenom regióne a maximálne využitie obchodného potenciálu designových predajní.

​Kandidát by mal byť z regiónu stredného Slovenska, najideálnejšie z okolia Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Zilina, Martin a priľahlých okresov, aby sa minimalizoval čas strávený cestovaním a zvýšila efektivita práce v teréne.​

  • ​práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou​
  • konkurencieschopné platové ohodnotenie vrátane provízií za predaj
  • automobil aj na súkromné účely a ďalšie pracovné nástroje (notebook, mobilný telefón)
  • možnosť kariérneho rastu a rozvoja
  • práca v dynamickom prostredí s modernými technológiami
  • podpora vedenia spoločnosti a príležitosti na profesionálny rast
  • dovolenka naviac (5 dní) po odpracovaní prvého roku
  • flexibilná pracovná doba s možnosťou vlastného plánovania + home office

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je popredná veľkoobchodná a výrobná spoločnosť aktívna na trhu mobilnej komunikácie od roku 2000, ktorá sa špecializuje na distribúciu príslušenstva pre mobilné telefóny na celom Slovensku a tiež v zahraničí, vrátane Českej republiky a Maďarska. Spolupracuje s najväčšími mobilnými operátormi a elektrodomami, čím zabezpečuje širokú dostupnosť viac ako 3000 produktov, zahrňujúc ochranné známky a ekologicky udržateľné materiály. Ich ponuka reflektuje potreby a preferencie zákazníkov, s dôrazom na kvalitu a inováciu v sortimente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • výborné komunikačné a obchodné zručnosti
  • skúsenosti s obchodom v predajniach elektroniky, autodielov, alebo súvisiacich produktov
  • proaktívny prístup a schopnosť samostatne riešiť vzniknuté situácie
  • vodičský preukaz skupiny B a ochota cestovať
  • znalosť práce na počítači a s obchodnými aplikáciami

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4806435  Dátum zverejnenia: 13.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac