Hlavný účtovník/-čka v rozvíjajúcej sa výrobnej spoločnosti

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou/asap
Od 2 000 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy môže byť aj vyššie, závisí od seniority kandidáta a bude predmetom férovej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá príležitosť pre skúsenú a dynamickú účtovníčku, ktorá hľadá dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti.

​Do príjemného kolektívu výrobnej spoločnosti s dlhodobo stabilným zázemím na Slovensku, hľadáme HLAVNÚ ÚČTOVNÍČKU pre spracovanie KOMPLETNEJ ÚČTOVNEJ bez mzdovej agendy.

Naším klientom je neustále rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu mechanických komponentov na CNC strojoch pre priemyselný a automobilový priemysel, poľnohospodárske a cestné mechanizmy.

​Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní skúsená účtovníčka, ktorá ide s dobou  Má prehľad o smerovaní a možnostiach účtovníctva a pozná slovenskú účtovnú a daňovú legislatívu. Je tímový hráč, má ochotu pomáhať a dokáže byť partnerom vedenia spoločnosti pri dôležitých ekonomických rozhodnutiach.

​Ako hlavná účtovníčka budete viesť kompletné podvojné účtovníctvo pre spoločnosť so sériovou výrobou. Budete úzko spolupracovať s junior účtovníčkou, ktorá bude zodpovedná za správnu prípravu dokladov. V rámci svojich kompetencií budete komunikovať s príslušnými úradmi, vypracovávať prehľady, štatistiky a vytvárať zostavy podľa potrieb vedenia spoločnosti.

* Ponúkame zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve s priateľskou a otvorenou kultúrou. Výhodou tejto pozície je flexibilná pracovná doba.*

​Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:

​• komplexné vedenie podvojného účtovníctva, zodpovednosť za jeho správnosť a dodržanie termínov,
​• spracúvanie účtovných dokladov (DPH, faktúry, banka, zásoby a sklady, majetok, pokladňa, leasing,..),
​• pravidelný monitoring salda,
​• vypracovanie daňových priznaní (DPH, dane z príjmu, účtovnú závierku),
​• spracúvanie dane z nehnuteľností, motorových vozidiel,
​• mesačné účtovné uzávierky, ročná účtovná uzávierka, podklady pre úrady,
​• komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami,
​• inventarizácia,
​• sledovanie účtovnej a daňovej legislatívy

• realizovanie a účtovanie platieb, faktoring, riadenie finančných tokov a bankové zmluvy
• príprava budgetu

Úspešný kandidát/-ka sa v rámci svojej adaptácie a následného rozvoja môže spoľahnúť na všestrannú pomoc od kolegov a kompletnú podporu vedenia.​

  • práca na dlhé obdobie v stabilnej spoločnosti
  • zaujímavé pracovné ohodnotenie s možnosťou osobnostného rastu
  • flexibilný pracovný čas
  • multisport karta
  • bonus za odporučenie kolegu
  • ďalšie benefity budú prezentované na osobnom pohovore u nášho klienta

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu mechanických komponentov pre priemyselný a automobilový priemysel/poľnohospodárske a cestné mechanizmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

  • nutná znalosť podvojného účtovníctva
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • proaktívny prístup
  • prax vo výrobnej spoločnosti výhodou

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4805842  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac