Konštruktér pre výnimočnú strojársku spoločnosť

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a je vecou vzájomnej dohody na osobnom pohovore u klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, strojársku spoločnosť s unikátnym produktom hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Konštruktéra.

​Naším klientom je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s produktom, o ktorý je záujem v rámci celého sveta. V súčasnosti vzhľadom na mimoriadny záujem o výrobný program klienta, rozširuje rady svojich zamestnancov a otvára nové pracovné príležitosti.

​Vhodný kandidát je už skúsený a samostatný strojár/konštruktér s praxou, vieme predstaviť aj juniornejšieho kandidáta s chuťou sa učiť, odborne a profesijne rásť.

​Práca je rozhodne plná výziev, ktoré na vybraného kandidáta čakajú (neustále zlepšovanie výrobných procesov, riešenie špecifických požiadaviek zákazníka, participácia na zavedení nových výrobných postupov a pod.). Hľadáme preto človeka, ktorý sa s danými výzvami popasuje a vezme ich ako možnosť pre sebarealizáciu.

​Typické činnosti na tejto pozícii sú:
​- technologická príprava výroby
​- spracovanie správnych a úplných technologických postupov
​- podieľanie sa na zavádzaní nových produktov do výroby
​- realizácia návrhov a príkazov trvalých zmien v platnej technickej dokumentácii

- spracovanie konštrukčných riešení strojárskych výrobkov, prípravkov, nástrojov a náradí

- technické výpočty, analýza navrhovaných riešení pomocou výpočtovej techniky a porovnávania s technickým zadaním
​- spolupráca s interným tímom pri riešení problémov

​Hľadáme lojálneho a diskrétneho človeka, profesionála, ktorý dokáže robiť samostatné rozhodnutia a podieľať sa na plnení vízie spoločnosti.
​Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V rámci adaptačného procesu sa oboznámite s fungovaním spoločnosti a nastavenými procesmi.​

​- práca u stabilného zamestnávateľa so zaujímavou perspektívou
​- dodržiavaný fond štandardného pracovného času je súčasťou kultúry a filozofie firmy
​- dlhodobá perspektíva spolupráce
​- kariérny rast
​- férové, priateľské prostredie
​- unikátne know-how
​- ponuka konkrétnych benefitov bude prezentovaná na stretnutí u klienta​

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Úspešná výrobná spoločnosť high-tech produktov, založená na Slovensku s klientmi a dodávateľmi po celom svete. Veda, technológie a inžinierstvo pod jednou strechou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

SolidWorks CAD - Mierne pokročilý
CAD - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​- samostatnosť
​- technická zdatnosť
​- čítanie výkresov a technickej dokumentácie je samozrejmosťou
​- presnosť a precíznosť
​- chuť na sebe pracovať a napredovať​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4805674  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac