Obchodný riaditeľ pre výrobnú spoločnosť

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou/Ihneď
Od 2 500 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje základnú mzdu. Výsledná mzda je predmetom dohody, závisí od vašich skúseností a zručností. Súčasťou platového ohodnotenia je aj variabilná zložka mzdy, bonusy a odmeny, ktoré budú bližšie predstavené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je strojárska spoločnosť známa svojimi vysoko kvalitnými výrobkami hľadáme skúseného Obchodného riaditeľa. Spoločnosť je známa svojim pevným a dlhoročným pôsobením na trhu a pod portfóliom svojich zákazníkov má špičkové svetové firmy zo strojárskeho, elektrotechnického a automobilového priemyslu.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného obchodníka a manažéra v jednom, ktorý vie komplexne zastrešiť celé obchodné oddelenie spolu s expedíciou. Z obchodného hľadiska je to človek, ktorý má prehľad o trhu, vie si získať a udržať zákazníkov a neustále hľadá nové príležitosti. Každodenná komunikácia s klientami je pre neho samozrejmosťou a jeho silnou stránkou je počúvanie a rozmýšľanie v technických súvislostiach.

Miesto práce je Žiar nad Hronom a komunikácia s klientami prebieha prevažne cez internet/telefón. Súčasťou práce sú však aj obchodné cesty do zahraničia (približne raz za mesiac a menej).

Vašou hlavnou náplňou práce bude najmä:
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov na zahraničnom trhu a starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- riadenie obchodu, prezentácia dopytov, ponúk, naceňovanie dopytov,
- riadenie obchodného tímu (projektový manažér, key account manažéri, pracovníci skladu na expedícii),
- spolupráca s výrobou (technológ, výrobný riaditeľ),
- vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie zmluv,
- konzultovanie a spolupráca s konateľom spoločnosti,
- reporting predaja, sledovanie pohľadávok, ziskovosti,
- pravidelná komunikácia so zákazníkom (anglický jazyk, nemecký jazyk je výhodou) a udržiavanie dobrých vzťahov.

Budete mať pod sebou stabilný tím, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Po príchode do firmy vás čaká zaučenie a dostanete kompletné know-how firmy.

- odmeny a bonusy (ročné, výkonnostné),
- služobné auto, mobil a notebook,
- možnosť vzdelávania, školení,
- príspevok na DDS,
- práca v stabilnej firme s pevným zázemím a dobrým menom,
- zľava na výrobky v rámci skupiny a iné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je úspešná a stabilná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti rôznych hliníkových odliatkov. Je súčasťou silného holdingu. Zákazníkmi nášho klienta sú nadnárodné spoločnosti pôsobiace v rôznych oblastiach. Väčšina produkcie smeruje na zahraničné trhy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii potrebujeme skúseného obchodníka, ktorý:
- vie prirodzene riadiť ľudí,
- je spoľahlivý a flexibilný,
- má skúsenosti s obchodom a manažmentom,
- má technické myslenie (skúsenosť v strojárstve je veľkou výhodou).

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4801908  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac