IT business analytik - príležitosť v úspešnej firme

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta, je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou rýchlo sa rozrastajúceho tímu na pozícii IT Business Analytik?
Tak hľadáme práve Vás!

Naším klientom je uznávaná slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 30 rokov venuje poskytovaniu komplexných riešení a služieb pre svojich klientov. Táto spoločnosť je zodpovedná za tvorbu informačných systémov, ktoré zabezpečujú nepretržité fungovanie významných spoločností a štátnych organizácií. Medzi ich úspešné projekty patria digitálne archívy, informačné systémy, riešenia biznis inteligencie, elektronické dispečingy a mnoho ďalších.

Vašou hlavnou úlohou ako IT Business Analytik bude zisťovanie a špecifikácia požiadaviek zákazníka a ich následná interpretácia implementačnému tímu pre daný softvér.

Medzi Vaše činnosti budú patriť:

• Analýza a špecifikácia požiadaviek zákazníka,
• Tvorba projektovej a používateľskej dokumentácie,
• Návrh riešení,
• UML modelovanie,
• Databázové modelovanie,
• Práca s databázou,
• Analýza zdrojového kódu (znalosť princípov OOP – objektovo orientovaného programovania).

Hľadáme kandidáta, ktorý má chuť neustále sa vzdelávať a rásť. Náš klient Vám poskytne všetky potrebné zaškolenia a podporu, aby ste sa mohli cítiť sebavedomo a efektívne vo Vašej práci. Táto pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý ocení prácu s najnovšími technológiami, dobrý kolektív a možnosť uplatniť svoje nápady. Môžete sa stať súčasťou špičkového tímu odborníkov, nadšencov do techniky, ale najmä výborných kolegov.

• nástupný bonus,
• flexibilný pracovný čas,
• podpora v rámci profesionálneho a osobného rastu,
• výborný kolektív nadšencov do techniky,
• moderné a príjemné priestory,
• možnosť jazykového vzdelávania,
• mentoring,
• firemné akcie,
• možnosť práce z domu

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu, každej žiadosti sa budeme venovať individuálne. Prvé kolo pohovoru bude realizované personálnou agentúrou, druhé kolo u nášho klienta. Výsledok výberového procesu oznámime všetkým kandidátom po ukončení výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je uznávaná slovenská IT spoločnosť s viac ako 30 ročnou históriou. Špecializuje sa na tvorbu informačných systémov, ktoré podporujú nepretržité fungovanie kľúčových biznisov významných spoločností a štátnych organizácií. Táto spoločnosť je hrdá na ich silnú orientáciu na odvetvia, ktoré si vyžadujú vysokú úroveň projektovej, analytickej a programátorskej expertízy. Firemný tím tvoria odborníci a priatelia, ktorí spolupracujú na vysokej odbornej aj ľudskej úrovni. Väčšina zamestnancov je s nimi už viac ako 10 rokov, čo svedčí o ich záväzku voči profesionálnemu a kariérnemu rozvoju každého člena tímu. Za dôležité považujú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, čo odráža ich flexibilný a ľudský prístup k potrebám zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT Business Analytik

Počet rokov praxe

3

• Praktické skúsenosti na pozícii IT biznis analytik
• UML a BPMN
• Praktické skúsenosti s Case nástrojom
• Znalosti s jazykom SQL
• Skúsenosti s databázovým modelovaním, databázovými systémami (MS SQL, PostgreSQL)
• Anglický jazyk - B1

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Samuel Tatliak
Tel.: +421948550188
E-mail: poslať životopis
ID: 4801009  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac