Key Account Manager pre výnimočnú strojársku spoločnosť (m/ž)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac- finálna výška odmeny závisí od skúseností kandidáta; po uplynutí skúšobnej doby klient ponúka prehodnotenie mzdy; model odmeňovania a systém benefitov bude podrobne predstavený na osobnom stretnutí u klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, strojársku spoločnosť s unikátnym produktom, hľadáme Key Account Manažéra, ktorý bude strategickým partnerom pre oddelenie obchodu. Naším klientom je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s produktom, o ktorý je záujem v rámci celého sveta. V súčasnosti rozširuje rady svojich zamestnancov a otvára nové pracovné príležitosti.

​Na pozícii KAM sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý má plynulú angličtinu a predchádzajúcu skúsenosť s obchodom či priamou starostlivosťou o zákazníka v kontexte vzťahov so zahraničnými partnermi. Podmienkou je najmä systematický a štruktúrovaný typ osobnosti, schopný udržať poriadok, s vysokou mierou samostatnosti a odbornosti.

​Hľadáme človeka, ktorý sa postará o kompletnú agendu bezprostredne po uzatvorení obchodu s klientom - administratívnu časť, zmluvy, dohody či termíny. Následne zabezpečí komunikáciu a zosystematizuje spoluprácu oddelení. Bude pre klienta kontaktnou osobou, udrží si prehľad o záväzkoch a dohodách, bude na pravidelnej báze informovať o progrese. Významne sa bude podieľať na budovaní dobrých a korektných vzťahov so zákazníkmi.

​Vhodný kandidát musí byť zručný v jasnom a zrozumiteľnom komunikovaní informácií, mať ťah na bránu a disponovať vysokou mierou diskrétnosti. Keďže spoločnosť má klientov primárne v zahraničí, nevyhnutná je vynikajúca znalosť anglického jazyka.

​Hľadáme lojálneho človeka, profesionála, ktorý dokáže robiť samostatné rozhodnutia a na druhej strane je schopný posúdiť, kedy sa potrebuje poradiť či konzultovať svoje návrhy s vedením spoločnosti. Človeka, ktorý má dobrodružnú povahu a je otvorený pracovným cestám do zahraničia.

​Úspešný kandidát dostane po nástupe kvalitné zaškolenie a plnú podporu zo strany vedenia spoločnosti.​

​- práca u stabilného zamestnávateľa so zaujímavou perspektívou
​- dodržiavaný fond štandardného pracovného času je súčasťou kultúry a filozofie firmy
​- dlhodobá perspektíva spolupráce
​- kariérny rast
​- férové, priateľské prostredie
​- unikátne know-how
​- ponuka konkrétnych benefitov bude prezentovaná na stretnutí u klienta​

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Úspešná výrobná spoločnosť high-tech produktov, založená na Slovensku s klientmi a dodávateľmi po celom svete. Veda, technológie a inžinierstvo pod jednou strechou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

​- prax na pozícii obchodníka ideálne vo výrobnej spoločnosti
​- skúsenosť so zahraničným obchodom
​- výborné organizačné zručnosti
​- systematickosť, štruktúra
​- lojálny, diskrétny typ osobnosti
​- otvorený podmienkam start up-u
​- minimálne 2-4 roky skúsenosti na pozícii KAM/obchodník
​- perfektná znalosť anglického jazyka
​- zameranie na proces aj na výsledky
​- schopný robiť samostatné rozhodnutia, ochotný konzultovať
​- prehľad o výrobných procesoch
​- ochotný cestovať
​- schopný a ochotný budovať pozitívne a korektné vzťahy​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4797100  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac