Java developer

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacUvedená mzda je základnou zložkou, výsledná mzda môže byť aj vyššia, závisí od vašich skúseností a zručností a je predmetom férovej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu JAVA DEVELOPER, ktorý prispeje k vývoju aplikácií v oblasti Digital Finance a ocení jedinečnú možnosť podieľať sa na tvorbe a úprave zaujímavých a progresívnych produktov.

​Naším klientom je úspešná slovenská IT spoločnosť, ktorá pôsobí na IT trhu od roku 2000 ako dodávateľ spoľahlivých riešení informačných systémov založených na najmodernejších technológiách. Spoločnosť momentálne rozbieha zaujímavý dlhodobý projekt pre finančný a medicínsky sektor, na ktorom sa môžete podieľať aj vy.

Hľadáme nového člena tímu, ktorý zapadne do fajn kolektívu a chce priložiť ruku k dielu a pracovať na zaujímavom projekte. Ideálnym kandidátom na tejto pozícii je samostatný človek, ktorý sa chce neustále vzdelávať, prináša nové nápady, vie byť otvorený, konštruktívny a jeho výstupom je kvalitná a systematická práca.

Pri práci sa stretnete s technológiami ako Java (Java 11 - skúsenosť s ľubovoľným stackom Quarkus, Spring BOOT alebo Java FE), JPA, REST/SOAP, s databázami, s Enterprise Architektom (čítanie UML) a s GITom.
​Náplňou práce na tejto pozícii je:

  • vývoj počítačových programov a informačných systémov
  • analýza a konzultácia pri implementácii nových systémov
  • komunikácia so zákazníkom
  • spolupráca s tímom
  • riešenie pridelených úloh

​Samozrejmosťou je kompletné zaučenie a sprevádzanie nového kolegu skúsenejšími členmi tímu. Firma vám ponúkne stabilné zázemie, príjemné prostredie a neformálny kolektív, v ktorom si kolegovia navzájom pomáhajú.​

  • možnosť rastu a vzdelávania
  • výborný kolektív
  • multisport karta
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť Homeoffice
  • príspevok do 3. piliera
  • príspevok na dopravu
  • Sick days
  • firemné akcie
  • príspevky a odmeny

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta. O výsledku výberového procesu informujeme všetkých kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí na IT trhu od roku 2000 ako dodávateľ spoľahlivých riešení informačných systémov založených na najmodernejších technológiách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • pokročilá znalosť Java (výhodou je Java 11)
  • základy SQL
  • čítanie UML diagramov
  • REST služby
  • výhodou sú skúsenosti s Dockerom, Kubernetes, Kafka
  • vítané sú odborné skúsenosti a znalosti z oblasti bankovníctva, financií

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4793854  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac