Platform Engineer - interná vývojová platforma

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 3 000 EUR/mesiacUvedená mzda je základnou zložkou, výsledná mzda závisí aj od vašich skúseností a zručností a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu Platform engineer.

Naším klientom je úspešná slovenská IT spoločnosť, ktorá pôsobí na IT trhu od roku 2000 ako dodávateľ spoľahlivých riešení informačných systémov založených na najmodernejších technológiách. Spoločnosť momentálne rozbieha zaujímavý dlhodobý projekt pre finančný a medicínsky sektor, ale ponúka kvalitné SW riešenia aj v iných oblastiach.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného engineera, ktorý priloží ruku k dielu pri vývoji a prevádzke internej vývojovej platformy. Do portfólia nášho klienta patria progresívne a inovatívne produkty, ktoré pomáhajú iným a častokrát zachraňujú životy. Máte príležitosť pracovať v príjemnom tíme, neformálnom prostredí, kde máte možnosť rásť a posúvať sa ďalej.

Vašou hlavnou úlohou bude najmä vývoj a prevádzka internej vývojovej platformy, ale aj rozvoj a prevádzka produktov, ktoré sú na tejto platforme postavené.

Pri práci budete využívať najmä: Kubernetes (certifikát CKA/CKAD výhodou), Helm, aplikácia na kontajnerizáciu (Docker, containerd...), IaC code, Terraform, ETL nástroje výhodou, skriptovacie jazyky ako shell/bash, python a iné.

Samozrejmosťou je kompletné zaučenie a sprevádzanie nového kolegu skúsenejšími členmi tímu. Firma vám ponúkne stabilné zázemie, príjemné prostredie a neformálny kolektív, v ktorom si kolegovia navzájom pomáhajú.

  • flexibilná pracovná doba,
  • multisport karta,
  • príspevky a odmeny (3. pilier, stravovanie, detský tábor alebo športový klub a iné),
  • možnosť rastu a vzdelávania.
  • firemné akcie,
  • Sick days,
  • možnosť homeoffice,
  • výborný kolektív,
  • príspevok na verejnú dopravu,

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi po ukončení výberového konania.

Výberové konanie bude pozostávať minimálne z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí na IT trhu od roku 2000 ako dodávateľ spoľahlivých riešení informačných systémov založených na najmodernejších technológiách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • technické a logické myslenie,
  • precíznosť, samostatnosť,
  • spoľahlivosť.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4793818  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac