IT Analytik/konzultant pre inovatívne projekty

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou/Ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží aj od Vašich skúseností a zručností, je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu IT Analytik. Hľadáme aj juniora, ktorý je pripravený sa vzdelávať a posúvať sa ďalej v spoločnosti, ktorá mu ponúkne možnosti rastu.

Naším klientom je úspešná slovenská IT spoločnosť, ktorá pôsobí na IT trhu od roku 2000 ako dodávateľ spoľahlivých riešení informačných systémov založených na najmodernejších technológiách. Spoločnosť momentálne rozbieha zaujímavý dlhodobý projekt pre finančný sektor, na ktorom sa môžete podieľať aj Vy.

Ideálnym kandidátom na tejto pozícii je iniciatívny človek, ktorý sa chce neustále vzdelávať. Prináša nové nápady, je zručný v komunikácii s klientom aj s kolegami, má technické myslenie. Vie byť otvorený a konštruktívny a jeho výstupom je kvalitná a systematická práca. Rozumie technickým a biznisovým špecifikáciám zákazníka a vie ich jasne komunikovať.

Pre firmu hľadáme skúsených analytikov, ale aj šikovných juniorov.

Náplň práce na tejto pozícii tvorí:
- identifikácia požiadaviek zákazníka,
- analýza a špecifikácia požiadaviek zákazníka (tvorba analytických modelov),
- návrh riešení,
- tvorba projektovej a používateľskej dokumentácie,
- komunikácia so zákazníkom.

Výhodou je, ak máte skúsenosť s Jirou a Confluence, rovnako aj s EA. Samozrejmosťou je však kompletné zaučenie a sprevádzanie nového kolegu skúsenejšími členmi tímu.

- flexibilná pracovná doba,
- sick days,
- príjemné pracovné prostredie a ústretový kolektív,
- podpora zo strany skúsenejších kolegov,
- odborné vzdelávanie a rast,
- multisport karta,
- príspevok na verejnú dopravu,
- príspevok na hobby vzdelávanie,
- príspevok na III. Pilier,
- ďalšie benefity budú vybranému kandidátovi predstavené na osobnom pohovore.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi po ukončení výberového konania.

Výberové konanie bude pozostávať minimálne z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí na IT trhu od roku 2000 ako dodávateľ spoľahlivých riešení informačných systémov založených na najmodernejších technológiách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť,
  • komunikačné zručnosti,​
  • znalosť JIRA a Confluence,
  • práca s EA a SQL editor

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4793495  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac