Systémový inžinier - cloudové služby (Microsoft Azure/365)

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda je predmetom dohody a závisí od vašich skúseností a zručností. Súčasťou platového ohodnotenia sú aj projektové a koncoročné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je slovenská IT firma so stabilnou pozíciou na trhu, hľadáme Systémového inžiniera, ktorý zapadne do skvelého tímu.

Pri práci v tejto spoločnosti Vás čaká výborný kolektív expertov, ktorí majú nadšenie pre IT technológie a neustále zlepšujú seba a aj svoju firmu. Náš klient je jedným z najvýznamnejších dodávateľov IT služieb pre svojich zákazníkov. Svojich zamestnancov si cení - nie ste len ďalší pracovník, ale v prvom rade kolega a súčasť tímu. Pri práci v tejto spoločnosti budete cítiť podporu pri Vašom kariérnom rozvoji a raste.

Náš klient je zároveň najdôležitejším partnerom technológií spoločnosti Microsoft - čakajú vás teda zaujímavé projekty, vďaka ktorým môžete prehlbovať svoje zručnosti a neustále sa učiť niečo nové. Môžete pracovať na jednej z troch pobočiek (BA, ZA, BB) v kombinácii s homeoffice.

Na túto pozíciu hľadáme skúseného inžiniera, ktorý výborné pozná cloudové služby MS 365/Azure. Vie komunikovať jasne a presne, pracuje samostatne a klienti sa na neho vedia vždy spoľahnúť.

Hlavnou náplňou práce bude najmä:
- technická expertíza pre cloudové služby Microsoft Azure/365 (návrh riešení, konfigurácia komplexných IT riešení),
- otestovanie a implementácia riešeni,
- zabezpečovanie dokumentácie,
- vyhodnocovanie nových technológií,
- riešenie prípadných vzniknutých problémov,
- vzdelávanie zákazníkov a účasť na obchodných rokovaniach.

Po nástupe do firmy vás čaká komplexné zaučenie, ale na kolegov sa môžete obrátiť kedykoľvek to budete potrebovať.

- flexibilná pracovná doba,
- možnosť HO,
- zľavy u zmluvných partnerov firmy,
- programy pre podporu rodiny (dovolenky, príspevky pri narodení dieťaťa...),
- program lojality,
- vzdelávanie a kariérny postup (školenia, kurzy, workshopy, jazykové kurzy...).

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu. Všetky životopisy starostlivo posudzujeme. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u nášho klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je rozrastajúca sa IT firma s nadšením pre IT technológie, ktorá sa neustále posúva dopredu. Ponúka široké portfólio vlastných produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Znalosť cloud služieb:
- MS 365 (kolaborácia, bezpečnosť, identita)
- MS Azure (PaaS, IaaS, SaaS, monitoring, bezpečnosť, manažment infraštruktúrnych zdrojov...)
- pokročilé znalosti: MS Exchange, Teams, SharePoint,
- prehľad v oblasti Azure Landing zone, Virtual Desktop, Container Instances, Kubernetes Services, PowerShell, Azure CLI, Azure Policy, Azure Monitor.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4793314  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac