Technológ - CNC programátor

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacNástupný plat je predmetom dohody a závisí od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je stabilná slovenská výrobná spoločnosť, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Technológa - CNC programátora.

Ideálny kandidát pre túto pozíciu je technicky zdatný,  so silným základom v strojárskej výrobe, ovláda programovanie CNC strojov a má prax s používaním špecializovaného softvéru, ako je SolidWorks alebo SolidCam.

Schopnosť čítania a interpretácie technických výkresov a ich prevedenia do presných a efektívnych CNC programov je nevyhnutná. Kandidát na tejto pozícii by mal byť tiež schopný efektívne komunikovať s výrobnými tímami a prispôsobiť programy podľa potrieb výroby.

Medzi hlavné činnosti na tejto pozícii patria:

  • zabezpečenie činnosti v oblasti programovania CNC obrábacích centier a tvorby programov
  • spracovávanie technologických postupov trieskového obrábania
  • tvorba páliacich programov pre strojné delenie plechov
  • návrh upínacích prípravkov , posudzovanie vhodnosti nových výrob z hľadiska možnosti realizácie, riadenie prípravy TD výrobného programu a zabezpečovaných programov
  • vypracovanie nástrojového konceptu obrábania
  • spolupráca pri výbere vhodných strojných zariadení a prebierke strojov
  • vývoj, hodnotenie a zlepšovanie výrobných metód
  • spracovanie noriem spotreby náradia

Človek na tejto pozícii by mal byť inovatívny, s dobrými analytickými schopnosťami a schopnosťou riešiť problémy súvisiace s výrobnými procesmi.

- zaujímavá pracovná náplň (práca nie je jednotvárna)
- možnosť profesijného rozvoja
​- kvalitné technológie
- nové, pekné prostredie
​- príjemná atmosféra na pracovisku
​- práca v priateľskom kolektíve
​- záujem nadriadeného

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.
Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti strojárskej výroby. Zameriava sa najmä na výrobu nástrojov, zákazkovú výrobu dielov, zostáv a konštrukcií. Dôraz dáva na vysokú kvalitu svojich výrobkov, na nadštandardné vzťahy so svojimi zákazníkmi a na kvalifikovaný personál, ktorý neustále vzdeláva v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SolidWorks - Mierne pokročilý
SolidCAM - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

strojárske technológie, zvárane konštrukcie, montované zostavy

Počet rokov praxe

5

  • Znalosť programovania CNC strojov a schopnosť pracovať s relevantným programovacím softvérom (napr. SolidWorks, SolidCam)
  • Schopnosť čítania a interpretácie technických výkresov
  • Porozumenie výrobných procesov a technológií používaných v strojárskej výrobe
  • Znalosť moderných výrobných metód a schopnosť aplikovať ich v praxi
  • Analytické schopnosti a schopnosť riešiť technické problémy
  • Prax v oblasti strojárstva, najmä v oblasti CNC obrábania.
  • Samostatné programovanie v jazyku Heidehein

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4793095  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac