Technicko-obchodný zástupca pre silnú zahraničnú spoločnosť s kvalitným produktom - príležitosť pre strojárov (m/ž)

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacuvedená mesačná mzda je ponukou pre absolventa; konečná suma závisí od seniority kandidáta a dopĺňa ju systém odmien a bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste obchodník s technickým vzdelaním a radi by ste pracovali s kvalitným a žiadaným produktom? Sú pre Vás dôležité vzťahy na pracovisku, atmosféra a podpora vedenia? Potom je naša ponuka presne pre Vás.

Pre nášho klienta, celosvetového lídra v upínacej technike a uchopovacích systémoch, hľadáme obchodného zástupcu pre región Banská Bystrica a časť Oravy.

Ako nový člen tímu dostanete pridelené portfólio existujúcich zákazníkov, know-how, pomoc a podporu. Môžete sa spoľahnúť na priamu a otvorenú komunikáciu, kvalitu produktov a zázemie silnej spoločnosti. Od Vás sa na oplátku očakáva motivácia, nadšenie, ťah na bránku, ochota stať sa plnohodnotným členom tímu, vôľa podieľať sa na dosahovaní spoločných cieľov a samozrejme akvizícia nových zákazníkov.

Keďže obchodný zástupca pre klientov navrhuje riešenia a musí sa orientovať v technickej dokumentácii, hľadáme človeka s technickým, ideálne strojníckym vzdelaním. Priestor je aj pre šikovného a usilovného absolventa. Znalosť anglického jazyka je podmienkou.

Obchodný zástupca pracuje primárne z domácej kancelárie, v pondelok má priestor na dohodnutie stretnutí a komunikáciu s klientmi, ďalšie dni v týždni venuje práci v teréne. Pravidelne sa stretáva aj s ostatnými kolegami v sídle spoločnosti v Nitre. Pracuje v rámci štandardného pracovného času.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
- technické poradenstvo u zákazníkov,
- starostlivosť o stabilných klientov a budovanie nových obchodných kontaktov,
- organizácia obchodných stretnutí,
- návrh riešení na mieru a ich následné sledovanie,
- spracovanie cenových návrhov a objednávok,
- dojednanie cien a technických špecifikácií,
- samostatné vedenie projektov v úzkej spolupráci s materskou spoločnosťou.

Počas adaptačného procesu a aj po jeho ukončení, dostane nový kolega plnú podporu vedenia spoločnosti.

- samostatná a rozmanitá činnosť vo finančne silnej a stále rastúcej spoločnosti,
- angažovaný tím v moderných kancelárskych priestoroch,
- zaujímavé platové ohodnotenie v závislosti na výsledkoch,
- možnosť osobného rastu,
- dovolenkový bonus,
- teambuildingy s rodinnými príslušníkmi,
- zaistené pracovné miesto s najmodernejšími komunikačnými prostriedkami,
- služobný automobil aj na súkromné účely,
- iphone, notebook, tlačiareň

Ďakujeme za Váš životopis. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované personálnou agentúrou a 2.kolo je realizované u klienta. O výsledku výberu bude informovaný každý kandidát po ukončení výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je nadnárodná rodinná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom upínacej techniky a uchopovacích systémov. Žiadaný líder v oblasti technológií a globálny hráč aktuálne ponúka pracovné miesta 3500 zamestnancom po celom svete. Ponúka kvalitný produkt, zázemie rodinnej spoločnosti, férovú a otvorenú komunikáciu aj istoty, ktoré zabezpečili, že ani v čase korona krízy spoločnosť neprepúšťala.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik, obchodný zástupca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát pre túto pozíciu je:
- absolventom školy s technickým, ideálne strojárskym zameraním

- schopný čítať technickú dokumentáciu

- zodpovedný

- samostatný

- komunikačne zručný

- technicky zdatný

- nielen farmár, ale aj lovec

- člen tímu

- kamarátsky, ochotný pomôcť

- schopný pracovať aj na spoločných cieľoch

- má skúsenosť s výrobou

- komunikuje v anglickom jazyku

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4791731  Dátum zverejnenia: 23.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac