Asistentka pre IT projektových manažérov

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacNástupná základná mzda je závislá od skúseností a zručností kandidáta a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov, hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Projektového asistenta/asistentky.

​Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa okrem iného zameriava na vývoj softvérových riešení určených pre súkromné spoločnosti, ale aj pre jednotlivé zložky štátnej správy. Je to zamestnávateľ, u ktorého má každý priestor na osobný a profesionálny rast.

​Hľadáme kandidáta/kandidátku, ktorý/á k práci pristupuje proaktívne, všetky dohodnuté činnosti vykonáva včas a v očakávanej kvalite. Schopnosť spolupráce, otvorená komunikácia a organizovanosť je na tejto pozícii nevyhnutná. Budete pravou rukou projektovej kancelárie a vašou úlohou bude organizovanie projektov, stretnutí a projektovej dokumentácie tak, aby boli potrebné informácie rýchlo dohľadateľné, aktuálne a všetky úlohy splnené v požadovanom termíne a kvalite.

​Náplň práce na tejto pozícii zahŕňa:
​- organizácia stretnutí, zabezpečenie technického vybavenia a agendy stretnutí,
​- tvorba zápisov zo stretnutí, dohliadanie na dodržiavanie dohodnutých termínov,
​- administratíva: príprava dokumentov, pripomienok, výkazov z projektov a iné,
​- pravidelné sledovanie úloh, plnenie termínov, eskalovanie neriešených úloh na zodpovedných členov tímu,
​- riadenie prístupov do potrebných systémov (v spolupráci s projektovým manažérom),
​- zabezpečovanie komunikácie medzi subdodávateľmi a firmou,
​- riešenie ad-hoc úloh podľa potreby projektového manažéra.

​Nový kolega/kolegyňa bude mať výraznú podporu vedenia spoločnosti pri nástupe aj počas bežného pracovného dňa. Táto pozícia je vhodná pre kandidáta/kandidátku, ktorý/á hľadá stabilnú prácu na dlhé obdobie. Budete pracovať v tíme kvalifikovaných kolegov, v spoločnosti, ktorá vie svojich zamestnancov oceniť. Po nástupe prebehne komplexné zaškolenie.​

​- možnosť vzdelávania a rastu,
​- odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie,
​- možnosť získania certifikátov o absolvovania školení
​- dni voľna navyše,
​- MultiSport karta,
​- hybridný model fungovania,
​- flexibilný pracovný čas,
​- práca v tíme odborníkov,
​- teambuildingové akcie,
​- rôzne odmeny a prémie.​

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa na vývoj softvérových riešení určených pre súkromné spoločnosti aj pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva a manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

​Potrebné skúsenosti:
​- MS Outlook, Word, Excel na vysokej úrovni,
​- Sharepoint,
​- Nástroje na audiovizuálnu komunikáciu (ako napríklad Zoom, MS Teams, Skype).

​Nice to have (základné znalosti + zaškolenie po nástupe):
​- Confluence,
​- MS Project,
​- Teams Foundation Server (Azure DevOps)
​- Microsotf Dynamics CRM​

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4790334  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac