Obchodno-technický zástupca pre oblasť chromatografie

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacVýsledná odmena je vždy dohodou medzi kandidátom a zamestnávateľom. Závisí od skúseností a praxe kandidáta. K zverejnenému platu prislúchajú ešte výkonnostné bonusy a odmeny. Detaily modelu odmeňovania budú vybratým kandidátom prezentované na pohovore u klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, ktorý je úspešný vo sfére prístrojového vybavenia hľadáme do tímu obchodníkov novú posilu.

​Našim klientom je úspešná spoločnosť, ktorá je lídrom na slovenskom a českom trhu v oblasti laboratórnych zariadení a svojim zákazníkom prinášajú špičkové prístroje z oblasti analytickej chémie a fyzikálnych meraní už od roku 1990.

​Ideálny kandidát na tejto pozícii disponuje skúsenosťami s chromatografickými technikami ako sú plynová chromatografia, kvapalinová chromatografia, iónová chromatografia. Výhodou je, ak sa uchádzač orientuje na trhu prístrojového vybavenia a má skúsenosť s verejným obstarávaním. Obchodník sa stará o existujúcu bázu klientov a aktívne vyhľadáva nové obchodné príležitosti. Pravidelne komunikuje so zahraničnými firmami , preto je znalosť anglického jazyka nevyhnutná.

​Náš klient obsluhuje zákazníkov po celom Slovensku. Venujú sa súkromnému, ale aj akademickému sektoru. Obchodník okrem prezentácie, predvádzania prístrojov a predaja v spolupráci s technikom zaškoľuje obsluhu u zákazníka. Z tohto dôvodu je vzdelanie a prax v prírodných vedách (ideálne fyzika / chémia) nevyhnutnosťou.

​Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
​- Poskytovanie informácií a poradenské služby zákazníkom
​- Komunikácia so zahraničnými obchodnými partnermi
​- Účasť na školeniach na Slovensku i v zahraničí
​- Práca v teréne i v kancelárii v Bratislave

​Od kandidáta očakávame pozitívny a proaktívny prístup k práci, chuť učiť sa nové veci a neustále na sebe pracovať. Adaptácia je zabezpečená zo strany vedenia a starších kolegov a nováčikovi bude poskytnutý dostatočný časový priestor na zaučenie sa.​

​- práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti s dlhodobou perspektívou
​- odborné zaškolenie a pravidelné vzdelávanie
​- možnosť ovplyvniť výšku svojho príjmu svojim výkonom na ročnej báze
​- pravidelné bonusy na základe splnenia definovaných kritérií
​- perfektný adaptačný program
​- odborný a profesný rast
​- služobné auto aj na súkromné účely​

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberový proces pozostáva prinajmenšom z 2 kôl, pričom 2. kolo je realizované u nášho klienta. Informáciu o výsledku výberového konania dostanú všetci kandidáti po ukončení procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je lídrom na slovenskom a českom trhu v oblasti optickej mikroskopie. Ponúkajú nielen jednotlivé vedecké a priemyselné prístroje, ale aj integrované systémy pre laboratóriá, vrátane najnovších technológii. Zároveň poskytujú profesionálne poradenstvo a servisné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzika, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

​- orientácia na trhu v oblasti prístrojového vybavenia výhodou
​- schopnosť rýchlo sa učiť a získané vedomosti aplikovať v praxi
​- výborné vyjednávacie a komunikačné zručnosti
​- dobrá znalosť anglického jazyka podmienkou
​- vodičský preukaz skupiny B a ochota intenzívne cestovať
​- schopnosť samostatnej práce, ale i tímovej spolupráce
​- proaktívny prístup k práci
​- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita​

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4790330  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac