Hlavný účtovník / Ekonóm M/Ž

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacVýsledná zložka mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta. Zároveň je výsledkom vzájomnej dohody na osobnom pohovore u klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť s unikátnym produktom hľadáme skúseného kandidáta/tku na pozíciu Hlavný účtovník. Hlavný účtovník je pravou rukou vedenia spoločnosti v oblasti financií.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je viac ako dekádu lídrom na trhu. Ich unikátny produkt je umiestnený na všetkých kontinentoch. Precízne prevedenie, spoľahlivosť a bezpečnosť výrobku sú parametre, kvôli ktorým zákazníci nášho klienta aktívne oslovujú.

Na tejto pracovnej pozícii sa najlepšie uplatní dynamický typ osobnosti s predchádzajúcou skúsenosťou na podobnej pozícii. Hlavný účtovník je zároveň nepostrádateľným partnerom pre vedenie spoločnosť v oblasti účtovníctva a financií. Zastreší všetky procesy v spoločnosti po ekonomickej a finančnej stránke. Bude zodpovedná za cashflow, na dennej báze bude spolupracovať s vedením spoločnosti a nastavovať ekonomické ciele. Hľadáme skúseného a zodpovedného kandidáta/tku, ktorý sa chce stať súčasťou úspešnej spoločnosti.

Hlavnou črtou nášho klienta je partnerský prístup k zamestnancom, aj preto nehľadáme len nového kolegu, ale takmer člena rodiny, ktorý bude zodpovedne a samostatne pristupovať k svojej práci.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:

- vedenie komplexného účtovníctva spoločnosti

- spracovanie účtovnej a mzdovej agendy

- príprava mesačných účtovných zostáv a reportingu​

- sledovanie cashflow spoločnosti

- reportovanie a pravidelná konzultácia s vedením spoločnosti

- optimalizácia procesov v oblasti financií

​Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V rámci adaptačného procesu sa oboznámite s fungovaním spoločnosti a nastavenými procesmi.​​​

- rodinná a priateľská atmosféra

- stabilné a dlhodobé pracovné miesto

- možnosť byť partnerom pre spoločnosť, ktorá pôsobí v medzinárodnom prostredí

- možnosť využiť homeoffice

- ďalšie benefity budú prezentované na osobnom pohovore u klienta

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je líder na trhu s viac ako 12 ročnou skúsenosťou so servisom lesnej techniky. O ich produkt je záujem v rámci celého sveta vďaka ich jedinečnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý:

- má skúsenosť s vedením komplexného účtovníctva

- má skúsenosť s nastavovaním cashflow a ekonomických cieľov v spoločnosti

- má proaktívny prístup k práci

- má logické a analytické myslenie

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4789964  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac