IT Konzultant - ServiceNow

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 3 500 EUR/mesiacVýsledná odmena je závislá od skúseností a praxe kandidáta. Detaily odmeňovacieho systému budú prezentované na osobnom stretnutí u nášho klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme nových kolegov do výborného tímu konzultantov na pozíciu ServiceNow konzultant.

Kto je naším klientom? Úspešná firma s pevným zázemím, ktorá ponúka svoje poradenské služby zamerané na digitálne stratégie, tech platformy a kyberbezpečnosť. Okrem špičkových služieb pre zákazníkov si zakladá aj na príjemnej atmosfére, kolegialite a otvorenej komunikácií založenej na vzájomnej dôvere.

Kandidát na tejto pozícii bude mať na starosti komunikáciu s klientom, analýzu jeho potrieb aj následné dodanie riešení, šité pre každého klienta na mieru. Bude súčasťou tímu vo veľmi príjemnej a priateľskej atmosfére.

Ideálnym kandidátom je komunikatívny človek so skúsenosťami, ktorý bez námahy nadviaže dobré vzťahy nielen s klientom, ale aj so svojimi kolegami a vie pracovať sústredene v tíme, ale aj samostatne. Z technických zručností je dôležitá najmä znalosť JavaScript, ideálne aj skúsenosti so ServiceNow.

Okrem toho bude vašou úlohou:
- práca so ServiceNow platformou - implementácia, úprava podľa požiadaviek, best practices,
- dodávanie kompletných projektov,
- efektívne si stanoviť priority a ciele,
- spolupráca s tímom.

V rámci adaptácie sa oboznámite s fungovaním spoločnosti a počas svojho pôsobenia v spoločnosti dostane plnú podporu zo strany kolegov a vedenia.

- výborná atmosféra a podpora,
- firemný telefón, laptop,
- flexibilná pracovný čas a hybridný model,
- vyberanie projektov na základe preferencií konzultanta,
- MultiSport karta,
- vzdelávanie (jazykové kurzy, školenia, certifikácie),
- sabbatické voľno,
- sick days,
- teambuildingové akcie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná firma s pevným zázemím, ktorá ponúka svoje poradenské služby zamerané na digitálne stratégie, tech platformy a kyberbezpečnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- JavaScript,
- skúsenosti s implementáciou a prispôsobovaním riešení ServiceNow alebo podobných toolov,
- Preferovaná znalosť technológií vývoja aplikácií (JavaScript, HTML, CSS, DML/SQL, Angular.JS, webové služby...).
- anglický jazyk na vyššej úrovni (slovom/písmom).

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4788894  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac