Asistent/ka servisného oddelenia

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacVýsledná odmena je vždy dohodou medzi kandidátom a zamestnávateľom. Závisí od skúseností a praxe kandidáta. K zverejnenému platu prislúchajú ešte výkonnostné bonusy a odmeny. Detaily modelu odmeňovania budú vybratým kandidátom prezentované na pohovore u klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta hľadáme šikovnú kandidátku/kandidáta na pozíciu
​Asistent/ka servisu - administratívny pracovník pre back-office.

​Našim klientom je úspešná spoločnosť, ktorá je lídrom na slovenskom a českom trhu v oblasti laboratórnych zariadení a svojim zákazníkom prinášajú špičkové prístroje z oblasti analytickej chémie a fyzikálnych meraní už od roku 1990.

​Vhodná kandidátka na tejto pozícii je vysoko organizovaná, systematická a zodpovedná. Je empatickým tímovým hráčom so zdravou dávkou asertivity. Disponuje skúsenosťami s vytváraním cenových ponúk, prípravou podkladov pre účtovné oddelenie a fakturáciou. Má výborné organizačné schopnosti a dokáže prioritizovať úlohy tak, aby bolo všetko na čas hotové. Znalosť anglického jazyk slovom aj písmom je podmienkou úspešnosti na tejto pozícii.

​Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
​- znalosť MS Office (Word, Excel, Power Point) na veľmi dobrej užívateľskej úrovni
​- evidencia tovarových ako aj servisných zákaziek, fakturácia
​- vypracovávanie cenových ponúk na servisné úkony
​- fakturácia servisu
​- bežná kancelárka korešpondencia (evidencia pošty)
​- základy skladového hospodárstvo (príjmy a výdaje tovarov)
​- realizácia inventúry (minimálne raz za rok).
​- príprava dokladov pre externú účtovnú spoločnosť
​- samostatnosť, precíznosť, flexibilita
​- organizačné a komunikačné schopnosti
​- podpora riešenia odborných úloh na základe informácií od nadriadených
​- administratívna a organizačná podpora nadriadeného,

​V spoločnosti prevláda veľmi dobrá pracovná atmosféra s priateľským kolektívom. Pre nového člena tímu je pripravená adaptácia a zaškolenie do procesov spoločnosti.​

​- práca v medzinárodnej spoločnosti
​- odborné zaškolenia i ďalšie vzdelávania
​- flexibilná pracovná doba po dohode s nadriadeným
​- dlhodobá a perspektívna práca so silným zázemím

- ostatné benefity budú prezentované na osobnom pohovore u klienta

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberový proces pozostáva prinajmenšom z 2 kôl, pričom 2. kolo je realizované u nášho klienta. Informáciu o výsledku výberového konania dostanú všetci kandidáti po ukončení procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je lídrom na slovenskom a českom trhu v oblasti optickej mikroskopie. Ponúkajú nielen jednotlivé vedecké a priemyselné prístroje, ale aj integrované systémy pre laboratóriá, vrátane najnovších technológii. Zároveň poskytujú profesionálne poradenstvo a servisné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

​- schopnosť rýchlo sa učiť a získané vedomosti aplikovať v praxi
​- schopnosť samostatnej práce, ale i tímovej spolupráce
​- proaktívny prístup k práci

- skúsenosť s fakturáciou a skladovým hospodárstvom
​- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita, samostatnosť​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4788077  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac