Operátor 3D merania

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je významná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu OPERÁTOR 3D MERANIA. Náš klient pôsobí v oblasti výroby hliníkových odliatkov. Je súčasťou silného slovenského holdingu. Väčšina produkcie smeruje na zahraničné trhy.

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý je tímový hráč, no nebojí sa samostatne rozhodovať. Vie čítať a spracovávať technické dokumenty a je manuálne a technicky zručný. Okrem komplexného merania odliatkov sám prináša nápady na vylepšenie pracovného procesu na zníženie nákladov a zvýšenie kvality výrobkov.

Čo je náplňou práce na tejto pozícii?

- meranie odliatkov na 3D meracom stroji,
- kontrola rozmeru odliatkov, kokilových zariadení alebo ich častí,
- vstupná a medzioperačná kontrola odliatkov podľa nastavených parametrov a výkresov,
- vystavovanie protokolov,
- spolupráca s kolegami a nadriadenými.

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V začiatkoch Vám budú oporou skúsenejší kolegovia a rovnako aj Vaši nadriadení.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- možnosť realizovať sa vo svojom odbore
- 13. a 14. plat,
- príspevok na stravu,
- príspevok na DDS,
- rôzne ďalšie prémie a benefity prezentované na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je úspešná a stabilná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti rôznych hliníkových odliatkov. Je súčasťou silného holdingu. Zákazníkmi nášho klienta sú nadnárodné spoločnosti pôsobiace v rôznych oblastiach. Väčšina produkcie smeruje na zahraničné trhy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hutníctvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť,
- čítanie technických výkresov,
- skúsenosti s 3D meraním,
- samostatnosť.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778233  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac