Operátor CNC horizontálnej vyvrtávačky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacVýška základnej odmeny sa odvíja od skúseností a predchádzajúcej praxe kandidáta. K základnej mzde sú na mesačnej báze vyplácané osobné odmeny a príplatky vo výške 200€. Spoločnosť vytvára podmienky na výrazné navýšenie mzdy. Detail odmeňovania bude prezentovaný na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Robí vám radosť pracovať v prostredí typicky strojárskom, so všetkým čo k tomu patrí?

Potom ste vhodný kandidát pre nášho klienta na pozíciu Obsluha CNC horizontálnej vyvrtávačky. Ak pracujete v tíme, vítaná je celá vaša partia.

Naším klientom je stabilná spoločnosť, európsky líder v segmente výroby oceľových komponentov. Spoločnosť je vo výbornej kondícii, neustále investuje do nových technológií a dbá na ochranu životného prostredia. Spája v sebe dlhoročnú tradíciu s otvorenou mysľou, ochotou meniť sa a rásť a neustále sa rozvíjať.

Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosť s prácou na CNC horizontálnej vyvrtávačke. Je zručný a vie čítať technickú dokumentáciu. Je samostatne rozmýšľajúci, dôsledný, zvláda manuálnu prácu, má zmysel pre zodpovednosť a dobre odvedenú prácu.
Jedná sa o vyvrtávanie dielov podľa dokumentácie na takomto zariadení.

Typické činnosti, vykonávané na tejto pozícii, sú:

• obsluha CNC horizontálnej vyvrtávačky
• príprava dielov na vyvrtávanie podľa dokumentácie
• programovanie na danom stroji
• navrhovanie nástrojového vybavenia
• optimalizácia technológie vyvrtávania
• údržba stroja a nástrojov

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V rámci adaptačného procesu sa oboznámite s fungovaním spoločnosti a nastavenými procesmi. Spoločnosť ponúka možnosť kariérneho posunu.

• práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
• vzdelávanie
• motivujúce finančné ohodnotenie
• možnosť podieľať sa na inováciách
• zdravotné a sociálne benefity (budú prezentované na stretnutí u klienta)
• dochádzkový bonus za nadštandardnú dochádzku
• príspevok na dopravu prípade potreby
• dobrá atmosféra v celej spoločnosti a ľudský prístup k zamestnancom
• zabezpečené stravovanie priamo v areáli spoločnosti
• dlhodobo perspektívna práca
• zabezpečenie kompletného pracovného oblečenia
• v prípade potreby možnosť ubytovania hradená zamestnávateľom

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je stabilná spoločnosť dlhodobo prosperujúca v oblasti strojárenstva a spracovania ocele. Európsky líder vo svojej oblasti s potenciálom budúceho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické smery

Prax na pozícii/v oblasti

horizontkár

• samostatnosť
• technická zdatnosť
• čítanie výkresov a technickej dokumentácie
• presnosť a precíznosť
• chuť pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení zlepšovacie návrhy a proaktívny prístup k práci

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4777989  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac