Elektromechanik pre zabezpečovacie zariadenia železníc (min. §21)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 650 EUR/mesiacMesačná mzda je dvojzložková, tvorí ju 1080 Eur základná mzda + 220Eur 20% prémie spravidla vyplácané až po uplynutí skúšobnej doby. Výška nástupnej základnej mzdy závisí od znalostí a skúseností, ktoré kandidát preukáže pri pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta zo sveta vývoja a integrácie vlastných inteligentných dopravných technológií v cestnej aj železničnej doprave hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu ELEKTROMECHANIK pre zabezpečovacie zariadenia železníc.

Hľadáme nového kolegu, ktorý má záujem pracovať v príjemnom prostredí, vo firme, ktorej na svojich zamestnancoch záleží a vytvára im priestor sa profesijne vypracovať. Skúseného elektromontéra, ktorý už má predošlú skúsenosť a prax v oblasti zabezpečovacích zariadení železníc. Pozná špecifiká tejto časti elektrikárskej roboty najmä pri čítaní technickej dokumentácie, v iných značkách, ako aj v zapájaní rozvádzačov.

Vítaný je však aj zručný nováčik, ktorý sa rýchlo učí a k práci pristupujú zodpovedne. Šikovný absolvent bez praxe s úplným stredným odborným vzdelaním (najlepšie so znalosťou zabezpečovacích zariadení v železničnom rezorte), s technickým zameraním. Podmienkou je platné osvedčenie elektrotechnika, minimálne §21 ideálne §22.

Podstatou práce na tejto pozícii sú elektromontážne práce na železničných zabezpečovacích zariadeniach podľa technickej výkresovej dokumentácie od vlastných projektantov (hlavne technologické skrine, rackové skrine).

Vykonávajú sa v kombinácii:
• práca vo výrobnej hale (cca 2-3 mesiace) - zapájanie zariadení podľa dokumentácie + skúšky zriadenia
• montáž v teréne (cca 1 mesiac) - montáž na mieste + skúšky a oživovanie na mieste

Montáže sa realizujú podľa zákaziek v rámci celého Slovenska.

Samozrejmosťou je zaučenie od starších kolegov, ktorí Vám budú nápomocní tak v začiatkoch, ako aj pri ďalšom Vašom pôsobení. V tejto práci budete vždy cítiť záujem a dôveru svojich nadriadených.

• príspevok na stravovanie 5,29 Eur/obed
• firemná chata vo Vysokých Tatrách
• pružný pracovný čas
• príspevky na rekreáciu, športové a kultúrne podujatia
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• dovolenka naviac za odpracované roky
• firemné akcie - vianočný večierok, športový deň
• iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 25 rokov, vyvíja a integruje vlastné inteligentné dopravné technológie v cestnej aj železničnej doprave. Jej portfólio je formované modulárnym konceptom Measure-in-Motion®.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické so znalosťou zabezpečovacích zariadení v železničnom rezorte

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii si vieme predstaviť šikovného kandidáta, ktorý je:
• technicky zdatný
• detailný
• pracuje pozorne a dôkladne
• schopný čítať technickú dokumentáciu

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4777820  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac