Koordinátor elektroinštalácií FVE

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 800 - 3 500 EUR/mesiacPri nástupe do pracovného pomeru základná mzda od 1800 + odmeny. Pri živnosti cena práce, teda 2500 - 3500€. Výška nástupného platu závisí od zručností a predchádzajúcich skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme skúseného elektrotechnika / elektrikára, ktorý bude zodpovedný za montáž a organizáciu prác na fotovoltických elektrárňach (FVE) a bude pôsobiť v roli tímlídra. Táto pozícia vyžaduje praktické skúsenosti v oblasti elektroinštalácií a stavieb, pričom dôraz kladieme najmä na elektro, energetiku a fotovoltiku.

Hlavné úlohy zahŕňajú:

- organizáciu a dohľad nad inštaláciami FVE u klientov, vrátane koordinácie pracovníkov na stavbe
- aktívnu komunikáciu s dodávateľmi montáží a služieb a spoluprácu so živnostníkmi a stavebnými firmami
- riešenie technických problémov v priebehu projektov a monitorovanie skúšobnej prevádzky FVE
- kontrola a prevzatie inštalácií od externých pracovníkov a následné vykonávanie funkčných skúšok s distribučnou spoločnosťou
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie a zodpovednosť za odovzdanie projektu klientovi

Projekty budú realizované predovšetkým v regiónoch Bratislavy, Trnavy a Nitry, avšak očakáva sa pravidelná návšteva hlavného sídla spoločnosti v Bratislave a príležitostné cestovanie na projekty po celom Slovensku. Home office nie je hlavným modelom práce na tejto pozícii.

Vhodný kandidát prejde po nástupe potrebným zaučením, aby sa oboznámil s fungovaním spoločnosti, pracovným systémom a portfóliom produktov a služieb.

- možnosť využitia vozidla aj na individuálne účely
- práca v menšom tíme s dôrazom na podporu zamestnancov
- prístup k odbornému vzdelávaniu a osobnému rastu
- ďalšie benefity pre zamestnancov budú prezentované počas osobného pohovoru s klientom

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je uznávaná slovenská spoločnosť s 27-ročnou históriou na trhu, ktorá sa špecializuje na inštalácie fotovoltických systémov a poskytuje technické riešenia pre inštalácie a odberateľov.
Vynikajú svojou účasťou na významných projektoch v rôznych oblastiach, vrátane výrobných závodov, energetických a dopravných infraštruktúr, poľnohospodárskej výroby a bytovej výstavby na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - Elektrotechnika/Energetika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vhodný kandidát by mal mať odborné vzdelanie v elektrotechnike alebo v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, doplnené o prax v koordinácii a dohľade nad elektroinštalačnými prácami, najlepšie priamo súvisiacich s montážou a údržbou FVE.

- vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 podmienkou

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4774895  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac