Automechanik pre autorizovaný servis

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača. Výhodou je možnosť ovplyvniť svoj príjem na základe výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je autorizovaný servis a predajca vozidiel svetových značiek hľadáme automechanika s praxou na podobnej pozícii.

Máte technické zručnosti, baví vás práca s autami a ste skúsený automechanik alebo začínajúci automechanik?
Chceli by ste byť skvele odmeňovaný a v budúcnosti rásť?

Mesačná mzda u nás nie je zastropovaná, ale závisí od vašej šikovnosti. Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu automechanika, ktorý je precízny, analytický a zodpovedný, s veľkým zmyslom pre detail. Taktiež by mal byť adaptabilný tímový hráč, ktorý dokáže efektívne komunikovať s kolegami a zákazníkmi.

Spoločnosť sa vyznačuje serióznosťou, profesionalitou, zodpovednosťou, individuálnym prístupom ku každému klientovi, ale aj k zamestnancom. Okrem predajných aktivít v oblasti nových áut sa venuje aj jazdeným autám, financovaniu, poisteniu, servisu a opravám. Významným poznávacím znamením je otvorená komunikácia a ústretovosť voči zamestnancom.

Vašou úlohou bude diagnostika, oprava a údržba vozidiel tak, aby ich zákazníci mali v bezchybnom stave. Ak máte ambície posunúť sa vo svojom živote a chcete sa stať súčasťou skvelého tímu, o ktorý sa môžete vždy oprieť, tak hľadáme práve vás. Pridajte sa k nám a staňte sa skvelým kolegom v našom tíme!

Medzi typické činnosti automechanika patria najmä:

- práca v úspešnej rastúcej slovenskej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- práca v klimatizovanej dielni
- práca v modernom, klimatizovanom, predajno-servisnom centre
- prístup k informáciám o technických novinkách
- pravidelné odborné vzdelávanie
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- zabezpečenie stravy na pracovisku alebo finančný príspevok na gastro kartu
- občerstvenie na pracovisku
- práca na zmeny
- možnosť 13-teho platu

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Našim klientom je autorizovaný servis a predajca vozidiel, ktorý pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov. Má povesť seriózneho partnera s individuálnym prístupom a vysokou mierou profesionality. Okrem predaja, prenájmu a výkupu nových aj jazdených vozidiel, poskytuje aj financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automechanik

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý:

- má vášeň pre automobily, motory a mechanické zariadenia
- má silné technické zručnosti a schopnosť analyticky riešiť problémy
- je zručný a samostatný
- je fyzicky zdatný
- má zodpovedný a detailne zameraný prístup k práci
- je ochotný neustále sa vzdelávať a prispôsobovať sa novým technikám a inováciám v automobilovom priemysle

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4773201  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac