IT Analytik - Team leader

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od Vašich skúseností a zručností a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme nového kolegu na pozíciu IT ANALYTIK - TEAMLEADER.

Našim klientom je etablovaná firma, ktorá na trhu pôsobí už 30 rokov, no stále sa vnímajú ako rodinná firma. Je to ideálna príležitosť ak hľadáte stabilné prostredie chránené silnou značkou, kde môžete rásť a participovať na projektoch, ktoré ovplyvňujú slovenskú spoločnosť. V ich portfóliu nájdete produkty ako elektronický podpis, budovanie a správa sietí, hybridné IT a manažované služby.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
- budete organizovať analytický tím a plánovať jeho činnosť,
- samozrejmosťou je prideľovanie úloh podľa zadaní,
- spolupracovať budete aj s kolegami - vedúcimi tímov programátorov, testerov, aplikačnej podpory,
- každý deň komunikujete aj s projektovým a programovým manažérom,
- budete zodpovedný za výstupy podľa deadlinov, určenej kvality a nákladov,
- okrem vedenia tímu analytikov budete tiež vykonávať samostatné analýzy: komunikácia so zákazníkom, zber požiadaviek, analýza a návrhy SW riešení, tvorba projektovej dokumentácie.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného analytika, ktorý rozumie potrebám svojho tímu a vie ho viesť efektívne. Má výborné analytické myslenie, organizačné schopnosti a k práci pristupuje proaktívne. Je tímovým hráčom, ktorý svojich kolegov vypočuje a navedie ich správnym smerom.

Pri nástupe do nového zamestnania je samozrejmosťou komplexné zaškolenie do vývojového procesu firmy. Môžete sa spoľahnúť aj na skúsenejších kolegov, ktorí Vám budú v začiatkoch, ale aj v ďalšom fungovaní, cennou oporou.

- prístup k najnovším technológiám
- možnosť odborného rastu
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,
- sociálne a iné výhody
- ďalšie benefity Vám budú odprezentované na osobnom pohovore u klienta

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu. Všetky životopisy starostlivo posudzujeme. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u nášho klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- analytické myslenie a proaktívny prístup k práci
- komunikatívnosť,
- skúsenosť s vedením tímu,
- skusenosť s satabázami SQL, UML

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4769090  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac