IT Analytik - senior

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží aj od Vašich skúseností a zručností, je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je slovenská IT firma so stabilnou pozíciou na trhu, hľadáme IT Analytika, ktorý zapadne do skvelého tímu.

Našim klientom je etablovaná firma, ktorá na trhu pôsobí už 30 rokov, no stále sa vnímajú ako rodinná firma. Je to ideálna príležitosť ak hľadáte stabilné prostredie chránené silnou značkou, kde môžete rásť a participovať na projektoch, ktoré ovplyvňujú slovenskú spoločnosť.

Pri práci v tejto spoločnosti Vás čaká výborný kolektív expertov, ktorí majú nadšenie pre IT technológie a neustále zlepšujú seba a aj svoju firmu. Náš klient je jedným z najvýznamnejších dodávateľov IT služieb pre svojich zákazníkov. Svojich zamestnancov si cení - nie ste len ďalší pracovník, ale v prvom rade kolega a súčasť tímu.

Pri práci v tejto spoločnosti budete cítiť podporu pri Vašom kariérnom rozvoji a raste.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
- analýza a zber požiadaviek zákazníka,
- analýza legislatívnych zmien a ich zapracovanie do aplikácie,
- príprava, návrh a špecifikácia riešení po technickej a funkčnej stránke,
- tvorba dátových modelov podľa potrieb zákazníka,
- príprava testovacích scenárov,
- odhadovanie prácnosti realizácie požiadaviek, podpora implementácie a integrácie,
- komunikácia a prezentácia riešení zákazníkom a potencionálnym klientom,
- podpora tímu pri riešení problémov.

V začiatkoch Vám budú podporou skúsení kolegovia, ktorí patria medzi špičkových ľudí vo svojom odbore.

- prístup k najnovším technológiám
- možnosť odborného rastu
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,
- sociálne a iné výhody
- ďalšie benefity Vám budú odprezentované na osobnom pohovore u klienta

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu. Všetky životopisy starostlivo posudzujeme. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u nášho klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- skúsenosti s návrhom IS,
- výborná komunikácia a prezentačné zručnosti,
- skúsenosti s relačnými databázami,
- znalosť UML a modelovacích nástrojov (Enterprise Architect),
- skúsenosti s SQL,
- znalosť AJ,
- skúsenosť s popisom integračných procesov a rozhraní.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4769080  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac