Programátor PLC zariadení pre meranie a reguláciu

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacVýsledná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Máte elektrotechnické vzdelanie, inklinuje k elektrotechnike a sleduje trendy na trhu v tejto oblasti?*

*Chcete robiť s kvalitnými a najmodernejšími produktami na trhu?*

Potom ste vhodný kandidát na pozíciu "Programátor PLC zariadení pre meranie a reguláciu".

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu "Programátor PLC zariadení pre meranie a reguláciu" s miestom pracoviska v Banskej Bystrici a výjazdami ku zákazníkom v rámci celej SR zhruba 50/50.

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá už 25 rokov pôsobí na trhu ako dodávateľ systémov merania a regulácie v oblasti technologického zabezpečenia budov. Pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné služby – od projekcie, cez montáž, inštaláciu až po servis systémov MaR.

Na tejto pozícii sa môže uplatniť skúsený projektant, ktorý má ambíciu na sebe pracovať, ale aj začínajúci absolvent, ktorý dostane priestor na rozvoj svojej kariéry a získanie bohatých skúseností. Nevyhnutnou súčasťou je oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike min. §21 v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z.

PLC Programátor vytvára riadiaci program na základe projektovej dokumentácie, zhruba 90% už z existujúcich predlôh. Pracuje s technológiami Siemens, v programovacom jazyku Simatic Step 7, v prípade zadania klienta aj s inými programami výrobcov PLC zariadení. V prípade potreby alebo nejasností komunikuje o zákazke s projektovým manažérom.

Medzi typické činnosti PLC Programátora patrí:

• tvorba riadiacich programov pre PLC zariadenia
• inštalácia a uvádzanie PLC zariadení do prevádzky
• zaškolenie obsluhy
• diagnostika panelov
• zabezpečenie servisu zo vzdialeným prístupom
• vypracovávanie, aktualizácia prevádzkovej dokumentácie a návodov na obsluhu PLC zariadenia

* 1x za dva mesiace drží pohotovosť.*

Úspešný kandidát bude mať pri sebe počas celej adaptácie skúseného kolegu, ktorý ho zoznámi s fungovaním firmy a jednotlivých oddelení.

• rôznorodá a zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou odborne rásť a získať prax
• priateľský kolektív, dobrá pracovná atmosféra, exkluzívne pracovné priestory, flexibilný pracovný čas
• 13. a 14. plat
• kvalitné vstupné zaškolenie
• odborné školenia na najnovšie technológie,
• práca s najmodernejšími technológiami a zariadeniami
• firemné a teambuildingové akcie

Ďakujeme Vám za zaslanie životopisu. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostanú všetci uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá už 25 rokov pôsobí na trhu ako dodávateľ systémov merania a regulácie v oblasti technologického zabezpečenia budov (plynové kotolne, bazény, tepelné čerpadlá a pod). Náš klient pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné služby – od projekcie, cez montáž, inštaláciu až po servis systémov MaR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Na pozícii sa uplatní kandidát, ktorý:

• vlastní osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 21 podmienkou, § 22 výhodou
• ovláda anglický jazyk pre potreby vzdelávania sa a práce s novými technológiami výhodou
• má záujem sa stále vzdelávať a má rád rôznorodú prácu, - je dôsledný, flexibilný, kreatívny
• dokáže výsledky svojej práce komunikovať so spolupracovníkmi a klientom

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4593378  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac