Delphi programátor/developer

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží aj od Vašich skúseností, zručností a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klient, pre ktorého hľadáme Delphi programátora sa vyznačuje inovatívnym prístupom. Vyvíja vlastné riešenia a nástroje na mieru požiadavkám svojich klientov a aktívne spolupracuje s globálnymi hráčmi v oblasti digitalizácie podnikových procesov. Ich produkty a služby integrujú najnovšie trendy v technológii, akými sú cloudové technológie, umelá inteligencia, Big Data a IoT.

Pre túto spoločnosť hľadáme Delphi programátora do tímu zaoberajúceho sa vývojom ERP systémov. Ak máte záujem o tvorbu a optimalizáciu nových riešení a vášeň pre programovanie v Delphi/Object Pascal, tak je táto ponuka práve pre Vás.

Hľadáme kandidáta, ktorý má už skúsenosti s vývojom v Delphi, je samostatný a spoľahlivý. Príležitosť však majú aj začínajúci v IT oblasti, ktorí majú chuť sa učiť a získavať nové skúsenosti. Náš klient ponúka možnosti zaškolenia aj priestor na kontinuálne vzdelávanie.

Na tejto pracovnej pozícií Vás čaká:
- vývoj nových funkčných celkov,
- optimalizácia a rozširovanie funkčnosti existujúcich častí ERP systému,
- aktívna spolupráca s tímom pri riešení problémov,
- poskytovanie podpory pri analýze, implementácií a testovaní riešení.

Štýl práce a miesto vykonávania práce sú otvorené na diskusiu a budú zohľadnené Vaše preferencie. Pracovať môžete na jednom z deviatich pracovísk nášho klienta (BB, DT, ZA, NR, BA, KE, PE, RK, TN), alebo po adaptácii pracovať z domu, prípadne hybridným modelom práce.

- flexibilná pracovná doba,
- možnosť HO,
- zľavy u zmluvných partnerov firmy,
- programy pre podporu rodiny (dovolenky, príspevky pri narodení dieťaťa...),
- program lojality,
- vzdelávanie a kariérny postup (školenia, kurzy, workshopy, jazykové kurzy...).

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu, každej žiadosti sa budeme venovať individuálne. Prvé kolo pohovoru bude realizované personálnou agentúrou, druhé kolo u nášho klienta. Výsledok výberového procesu oznámime všetkým kandidátom po ukončení výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je vedúca spoločnosť v oblasti IT, ktorá ponúka komplexné produkty a služby pokrývajúce všetky kľúčové firemné procesy, od riadenia ľudí, cez financie, výrobu, logistiku, až po služby. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a pružnosti sa stali spoľahlivým partnerom veľkých aj malých spoločností v rôznych odvetviach, vrátane priemyslu, služieb, retailu, utilít, finančníctva a verejnej správy a úspešne sa etablovali na domácich aj zahraničných trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta ktorý:

- má skúsenosti a znalosti s prácou vo vývojovom prostredí Delphi,
- má znalosti objektového programovania v jazyku Object pascal,
- má znalosť SQL databáz,
- dokáže efektívne pracovať v tíme, má dobré komunikačné schopnosti a vie argumentovať.

Prehľad v oblasti UML a ERP systémov sú výhodou ale nie sú potrebné.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4588359  Dátum zverejnenia: 31.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac