Vedúci právneho oddelenia

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 300 EUR/mesiacCelá odmeňovacia schéma bude komunikovaná na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme skúseného človeka na pozíciu "Vedúci právneho oddelenia."

Disponujete relevantnou pracovnou skúsenosťou na pozícii vedúceho pracovníka a máte zodpovedajúce právne vzdelanie?
V tom prípade je táto ponuka ideálna pre Vás!

Vedúci oddelenia riadi a koordinuje činnosť podriadených právnikov - referentov a zabezpečuje plynulý chod oddelenia.

Vhodný kandidát je človek s nasadením a schopnosťou pracovať v existujúcom tíme právnikov. Má predošlé skúsenosti s riadením tímu a dokáže byť partnerom pre vedenie spoločnosti a oporou pre zamestnancov.

Medzi hlavné činnosti na tejto pozícii patrí:

• zabezpečuje zastupovanie spoločnosti v konaní pred súdmi, štátnymi orgánmi, orgánmi činnými v trestnom konaní a v orgánoch obchodných spoločností
• vypracováva návrhy zmlúv na základe pokynu štatutárneho zástupcu, právne stanoviská k návrhom zmlúv predloženými druhou zmluvnou stranou
• vykonáva právne poradenstvo pre organizačné útvary
• poskytuje právne poradenstvo v pracovno-právnej oblasti v súčinnosti s Oddelením
riadenia ľudských zdrojov
• pripravuje podklady pre rozhodovanie vedenia spoločosti a posudzuje ich súlad s platnými právnymi normami SR a EÚ
• zabezpečuje vymáhanie pohľadávok a právne úkony pri vymáhaní pohľadávok
• spolupracuje pri príprave obchodných verejných súťaží a príprave podkladov
• zabezpečuje administratívu právneho oddelenia, evidenciu sporov, pošty a písomností,
• zabezpečuje agendu obehu účtovných dokladov, platobných poukazov, objednávok, faktúr a plnenia z nich v zmysle interných predpisov týkajúcich sa činnosti právneho oddelenia
• spolupracuje pri príprave podkladov pre rozpočet a sleduje jeho čerpanie.

*Pri práci v tejto spoločnosti budete vždy cítiť dôveru a záujem nadriadených.*

• pružná pracovná doba
• 5 dní dovolenky navyše
• príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia ( po skúšobnej dobe 2% z hrubej mzdy)
• odmeny pri životných jubileách
• teambuilding ( športový deň, vianočný večierok)
• multisport karta
• deň zdravia
• príspevok na stravovanie nad rámec ZP
• možnosť školení a iných vzdelávacích aktivít
• iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované personálnou agentúrou a ďalšie kolo je u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostane každý uchádzač najneskôr po ukončení výberu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť v meste Banská Bystrica.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ideálny kandidát disponuje vlastnosťami a zručnosťami ako sú:
• komunikačné zručnosti a profesionálne vystupovanie pri vedení rokovaní
• analytické myslenie
• samostatnosť
• zodpovednosť
• zmysel pre detail pri posudzovaní právnych dokumentov
• záujem o rozvoj a vzdelávanie vo svojom odbore
• tímový duch

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4587482  Dátum zverejnenia: 27.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac