Projektový inžinier pre elektrotechniku (m/ž)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od seniority a skúseností kandidáta; základná mzda bude navýšená o odmeny podľa definovaného systému benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste elektrotechnik telom aj dušou a hľadáte seriózneho zamestnávateľa a dlhodobý pracovný úväzok? Hľadáte férové jednanie, schopnosť oceniť snahu a prínos či lojalitu? Záleží Vám na dodržiavaní prísľubov?

Pre nášho klienta, moderný a rodinne vedený podnik s bohatou tradíciou, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu "Projektový inžinier pre elektrotechniku".

Podnik je súčasťou skupiny, ktorá je špecialistom na tvárnenie kovov, spracovanie plastov a výrobu nástrojov s celosvetovým uznaním. Vyznačuje sa inovačnou silou, trvácnosťou hodnôt, otvorenosťou voči svetu a tradíciám, čím sa rozvinul na úspešnú, medzinárodne pôsobiacu skupinu. Podnik, ktorý má dobré meno nie len u svojich klientov, ale aj medzi zamestnancami na lokálnom trhu.

*Staňte sa členom "rodiny" kde vzájomný rešpekt, otvorenosť a dôvera tvoria základné hodnoty.*

Projektový inžinier je na začiatku každého nového projektu. Jeho úlohou je naštudovať vstupné technické parametre a požiadavky, premyslieť projekt, postaviť tím, nastaviť stroje, prekáblovať, spracovať technickú dokumentáciu. Je súčasťou spustenia výroby, má na starosti kontrolu, rieši prípadné nedostatky.

Ideálny kandidát je človek s nasadením, schopný reagovať rýchlo, jasne a zrozumiteľne komunikovať, je schopný pracovať v tíme. Je odborne zdatný, organizovaný, procesný a má rád pravidlá. Komunikuje v anglickom jazyku. Ak ovláda nemecký jazyk, je to veľkou výhodou.

Medzi hlavné činnosti a úlohy patrí:
* projektovanie elektrosystémov
* zabezpečenie komunikácie lisu s nástrojmi
* nastavenie výroby
* prekáblovanie
* návrh zmien v spracovaní a pláne výroby v prípade potreby
* tvorba tímu
* v prípade potreby oslovenie a výber externých dodávateľov
* kontrola
* spísanie/kreslenie projektovej dokumentácie po zavedení výroby
* byť súčasťou realizácie výroby
* riešenie reklamácií
* byť súčasťou aj iných projektov napr. projekt osvetlenia haly
* práca na viacerých projektoch v jednom čase
* komunikácia v anglickom jazyku so zahraničnými partnermi a vedením
* komunikácia s dodávateľmi

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečený dostatočný čas na adaptáciu v rámci čoho sa oboznámi s fungovaním spoločnosti a nastavenými procesmi.

*Pri práci v tejto spoločnosti budete vždy cítiť dôveru a záujem nadriadených.*

• všetky výhody rodinnej, stredne veľkej, medzinárodnej spoločnosti
• 13. a 14. plat
• mimoriadne príspevky pri osobných udalostiach
• príspevok do 3. piliera
• rôzne oblasti zodpovednosti v kvalifikovanom a motivovanom tíme
• dlhodobá perspektíva v rastúcej spoločnosti
• istota pracovného miesta v perspektívnom priemyselnom odvetví
• jednoduchá organizačná štruktúra a rýchle rozhodovacie procesy
• odmeňovanie na základe výkonu a kvalifikácie
• ponuky na tému "Zdravie a šport" ako napríklad škola chrbta, skupina behania, futbalové mužstvo, pravidelné dni zdravia a oveľa viac.

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Každý životopis starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované v personálnej agentúre a 2.kolo u klienta. Vyjadrenie o výsledku výberového procesu dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je rodinne vedený podnik strednej veľkosti s profitujúcimi oblasťami obchodnej činnosti a ustavičným rastom z vlastných síl, s vysoko kvalifikovaným personálom, existujúcim sociálnym partnerstvom a neporušenou podnikovou kultúrou. Ako špecialista na tvárnenie kovov, spracovanie plastov a výrobu nástrojov sa v súčasnosti teší celosvetovému uznaniu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

mechanika, elektrotechnika, hydraulika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát na tejto pozícii:
- má relevantnú odbornú znalosť
- má výborné komunikačné zručnosti
- je samostatný
- je schopný rýchleho úsudku
- má rád pravidlá
- dokáže koordinovať tím
- vie asertívne jednať
- je tímový hráč
- dokáže čítať aj kresliť technickú projektovú dokumentáciu
- má skúsenosť s elektro a mechanickou údržbou
- komunikuje v anglickom jazyku, nemecký jazyk je výhodou
- hľadá riešenia
- v prípade, že je absolvent, má adekvátne vysokoškolské vzdelanie
- má ambíciu kariérne rásť a vzdelávať sa
- je dôsledný, dodržiava sľuby
- je lojálny

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4573667  Dátum zverejnenia: 10.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac