Можливість для людей з України

Obchodný manažér pre obchodné zastúpenie

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 2 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností, vedomostí a pracovného nasadenia kandidáta. Celková mzda sa skladá z fixnej mzdy + variabilná zložka (môže byť až do výšky 70 % zo základnej mzdy) horná výška variabilnej zložky nie je limitovaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je prémiový výrobca okien vyššej triedy a prvotriednej kvality, hľadáme dynamického Obchodného manažéra s orientáciou na akvizície.

Cieľom je zvyšovanie trhového podielu v segmente rodinných domov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí (Česká republika, Rakúsko, Holandsko). Preferovaná je schopnosť komunikovať v angličtine. Očakávame, že bude rozumieť trhovým špecifikám v jednotlivých krajinách a povedie proces od získania kontaktu po jeho spracovanie, pričom technické a cenové detaily deleguje na príslušné oddelenia.

Zodpovednosťou obchodného manažéra bude tiež správa interných a externých obchodných zastúpení, ktoré fungujú nezávisle, no predávajú produkty nášho klienta (cieľom je zabezpečiť aby boli pre zákazníkov prvou voľbou). Manažér bude mať za úlohu optimalizovať súčasný model spolupráce, zvýšiť aktivitu obchodných zastúpení v získavaní kontaktov a zabezpečiť, aby boli cenové ponuky priamo aplikovateľné.

Okrem toho sa od manažéra očakáva rozvoj obchodu v zahraničí a taktiež stanovovať ciele pre externé partnerské zastúpenia a rozvíjať nové partnerstvá.

Ideálny kandidát by teda mal byť viac než len obchodník; mal by byť strategickým partnerom s technickým prehľadom, schopným riadiť komplexné procesy a viesť spoločnosť k rastu na nových trhoch.

Požadujeme minimálne 2-3 ročné skúsenosti v obdobnej pozícii, technické myslenie, schopnosť argumentácie a porozumenie tvorbe kalkulácií. Kandidát by mal byť flexibilný, ochotný cestovať a udržiavať kontakty s externou sieťou, pričom dôraz sa kladie na charakter a schopnosť prijímať spätnú väzbu. Ponúkame adaptačný program a pravidelnú spätnú väzbu, pričom úspešný kandidát má potenciál v budúcnosti viesť retailovú distribúciu.

Najlepšie sa tu uplatní kandidát, ktorý má predchádzajúce stavbárske skúsenosti s montážou okien a iných výplní stavebných otvorov. Každý jeden projekt sa rieši od posúdenia účelu stavby až po navrhnutie najvhodnejšieho riešenia na mieru.

Typické činnosti na tejto pozícii:
- vypracovanie a pravidelné hlásenie obchodnej stratégie a výsledkov vedeniu
- podpora efektívnej komunikácie medzi obchodnou sieťou a firmou
- zastupovanie pri získavaní kľúčových klientov
- rozvoj a implementácia predajnej stratégie s dôrazom na nové obchodné príležitosti a trhový prieskum.
- účasť na vytváraní marketingovej stratégie a riadenie back office tímu
- vedenie interných obchodných tímov a koordinácia s externými zástupcami.

Táto pozícia si vyžaduje cestovanie (aj v rámci celého Slovenska). Nie je potrebné pravidelné dochádzanie na pracovisko, čiže uplatnenie nájdu aj uchádzači z iných miest. Sídlo spoločnosti je v Zlatých Moravciach.

- práca v modernej a stabilnej slovenskej spoločnosti
- príležitosť stať sa súčasťou inovatívneho tímu a prispieť k povedomiu značky
- možnosť formovať a viesť rozvoj obchodnej stratégie spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a možnosť profesného rastu
- flexibilný pracovný čas
- motivujúci systém finančného ohodnotenia

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je slovenský výrobca okien vyššej triedy a prvotriednej kvality. Produkty sú konštrukčne na vysokej úrovni s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, s možnosťou napojenia na inteligentné systémy a minimálnym množstvom reklamácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- manažérske skúsenosti
- komunikatívnosť a argumentačná zdatnosť
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- schopnosť porozumieť cenovým kalkuláciám
- samostatnosť v rozhodovaní
- schopnosť a motivácia neustále sa posúvať vpred

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4564864  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac