Lekár v liečebných kúpeľoch

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacMzda sa riadi platnou legislatívou a závisí od skúseností a počtov rokov praxe lekára.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme FBLR lekára pre vyhľadávané liečebné kúpele s unikátnou atmosférou.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým sú známe a obľúbené prírodné liečebné kúpele na Slovensku zameriavajúce sa na prevenciu a liečbu ochorení pohybového aparátu, kardio-vaskulárnych a neurologických ochorení. Kúpele sú vzhľadom na kvalitu a charakter poskytovaných služieb navštevované ako domácimi, tak aj zahraničnými klientmi.

Veľkou výhodou na tejto pozícii je výborná pracovná atmosféra, podpora nadriadeného, možnosť sa vzdelávať a hlavne pôsobiť v prostredí, kde máte dostatok priestoru venovať sa pacientovi.

Poslaním Lekára v kúpeľnom zariadení nášho klienta je poskytovanie liečebno – preventívnej lekárskej starostlivosti od prvého kontaktu klienta až po ukončene jeho pobytu. Začína vstupným vyšetrením, nastavením liečebných procedúr až po ukončenie pobytu hodnotením výsledkov liečby.

Medzi bežné činnosti Lekára v liečebných kúpeľoch patrí:
- vstupná lekárska prehliadka pacientov / klientov pri začatí pobytu,
- stanovenie liečebného plánu pacientov / klientov,
- sledovanie a hodnotenie účinnosti liečebného procesu,
- zabezpečenie prípadnej medikamentóznej liečby,
- výstupná prehliadka pri ukončení pobytu.

Lekár na tejto pozícii sa venuje výlučne poskytovaniu liečebnej a preventívnej starostlivosti o pacientov. Má k dispozícii zdravotnú sestru, ktorá sa venuje administratívnej agende a bežným úlohám vyplývajúcich z tejto pozície.

Súčasťou tejto práce je aj výkon pohotovostných lekárskych služieb podľa plánovaného rozpisu.

Na túto pozíciu hľadáme ako skúseného Lekára v oblasti FBLR alebo internej medicíny, kardiológie, ortopédie prípadne neurológie, radi sa však stretneme aj s lekárom, ktorý sa ešte len rozhoduje pre špecializáciu.

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti,
- práca v príjemnom, pokojnom a modernom prostredí,
- možnosť vzdelávania a ďalšieho profesionálneho rozvoja,
- podpora pri získavaní atestácie,
- možnosť využívania kúpeľných služieb pre osobné využitie ako aj rodinu,
- podpora pri relokácii, zabezpečenie ubytovania
- iné výhody a benefity budú kandidátom upresnené pri osobnom pohovore u nášho klienta.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá prevádzkuje populárne prírodné liečebné kúpele na Slovensku, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a liečbu ochorení pohybového aparátu, kardiovaskulatórnych a neurologických ochorení. Kúpele sú vzhľadom na svoje poskytované služby obľúbené a navštevované ako domácimi, tak aj zahraničnými klientmi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4561866  Dátum zverejnenia: 23.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac