Servisný technik vykurovacích a chladiacich systémov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacVýška základnej mzdy bude závisieť od praxe a skúseností kandidáta. Nástupný plat od 1000 € (po troch mesiacoch prehodnotenie) + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je stabilná a prosperujúca spoločnosť so sídlom v Banskej Bystrici hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Servisný technik.

Náš klient sa viac ako 30 rokov špecializuje na vykurovanie, chladenie a vetranie veľkoobjemových priestorov a ich technológie výrazne šetria energie a životné prostredie.

Hľadáme zručného kandidáta (ideálne s elektrotechnickým vzdelaním), no hlavne s technickým myslením, ktorý ocení príležitosť stať sa členom špičkového tímu odborníkov s možnosťou profesionálneho rastu.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta so skúsenosťami, ale aj juniora ktorý:

• má technické myslenie, je manuálne zručný a zodpovedný
• zaujíma sa o oblasť opráv
• teší ho dynamická práca, ktorej súčasťou je aj cestovanie
• vlastní oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21 v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z. (v prípade potreby zabezpečí zamestnávateľ)

Základnú časť práce tvorí:

• starostlivosť o zariadenia priamo u klienta
• identifikácia poruchy elektrického zariadenia a jej odstránenie
• súčasťou je rozpis prác a plánovaných návštev
• vypĺňanie protokolu o vykonaných prácach

Po nástupe Vás skúsení kolegovia na rovnakej pozícii zaškolia a naučia všetko potrebné. Prvé týždne si kandidát prejde výrobou pre kvalitné oboznámenie sa s produktami spoločnosti.

Pre výkon práce budete potrebovať platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre práce vo výškach (náklady hradí zamestnávateľ).

K vašej práci mate k dispozícii:
- služobný automobil (po dohode aj na súkromné účely), telefón a pracovné pomôcky
- 8 hodinová pracovná doba - v prípade potreby cestovania je čas s tým súvisiaci kompenzovaný finančne alebo náhradným voľnom
- prepracovaný systém vzdelávania, podpory ako aj motivácie, vrátane finančnej (možnosť vypracovať sa na pozíciu Revízneho technika)
- výhody rodinnej firmy a priateľského prostredia
- práca v stabilnom tíme bez fluktuácie

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.
Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je úspešná slovenská firma s vyše 30 ročnou tradíciou. Špecializuje sa na infračervené žiariče, teplovzdušné ohrievače, adiabatické chladiče, dverné clony, destratifikácia a riadiace systémy. Poskytuje poradenstvo, výpočty, návrhy realizácií, záručný a pozáručný servis, realizáciu na kľúč či financovanie. Ich realizácie nájdete na Slovensku a ďalších 20 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické - Elektrotechnika/Energetika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodným kandidátom je spoľahlivá, rozvážna a manuálne zručná osobnosť, schopná komunikovať s rôznym typom klientov. Ocenené budú Vaše odborné skúsenosti a kvalita zrealizovanej práce, ale aj schopnosť reprezentovať firmu.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4545455  Dátum zverejnenia: 21.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac