Zodpovedný farmaceut, nástupný bonus 2500Eur

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Od 2 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy bude predmetom dohody v závislosti od odbornosti, skúseností a seniority kandidáta. K nej je vyplácaná mesačne aj motivačná zložka mzdy (v priemere cca 100Eur/mesiac), polročné a koncoročné odmeny. Nástupný bonus 2500Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

**Máte profesionálne, priateľské a empatické vystupovanie?**
**Baví vás poskytovať kvalitnú starostlivosť pacientom zameranú na prevenciu?**
**Láka vás možnosť ďalšieho vzdelávania?**

Staňte sa súčasťou špičkového tímu odborníkov nášho klienta ako Zodpovedný farmaceut.

Našim klientom je perspektívna farmaceutická spoločnosť s rodinnou tradíciou a 16-ročnou históriou s pôsobnosťou na celom Slovensku. Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý je dynamický, vie sa pozrieť na situáciu z nadhľadu a robiť všetko preto, aby našiel riešenie požiadaviek zákazníka. Prichádza s novými nápadmi a nemá problém dať kvalitnú spätnú väzbu či už spolupracovníkom alebo vedeniu.

Je to človek, ktorý si vie získať a udržať zákazníkov a neustále hľadá nové príležitosti. Zároveň vie počúvať a rozmýšľať v súvislostiach.

Ponúkame zázemie rodinnej firmy s vedením odborného farmaceuta a vyššiu odbornú úroveň farmaceutickej práce (IPL, spolupráca s DSS).

Hlavné činnosti, ktoré tvoria náplň práce sú:

• odborný dohľad nad prevádzkou lekárne, vedenie a zaškoľovanie ľudí
• výdaj liekov na lekársky predpis, voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
• poskytovanie odborných informácií a poradenstva pacientom
• individuálna príprava liekov na predpis
• zaisťovanie liečiv, farmaceutických surovín, obalového materiálu, podľa potrieb lekárne
• vedenie potrebnej evidencie pri spracovávaní predpisov a hospodárení s liekmi a zdravotníckymi pomôckami

Úspešný kandidát sa v rámci adaptácie oboznámi s fungovaním lekárne. Počas tohto obdobia bude mať podporu od skúsených kolegov a vedenia spoločnosti.

• práca a kariéra v stabilnej prosperujúcej lekárenskej spoločnosti
• 8 hod. pracovná doba a voľné víkendy a sviatky (okrem pohotovostných služieb)
• nástupný bonus 2500Eur
• motivačné odmeny (v priemere cca 100 EUR/mesačne)
• zvýhodnené nákupy so zamestnaneckou kartou
• 2 x do roka interný kreditovaný seminár a spoločenské podujatie s odborníkmi zo sektoru zdravotníctva a farmácie
• príspevok na stravu
• príspevok na oblečenie a obuv

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z dvoch kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Stabilná a prosperujúca lekárenská spoločnosť, prevádzkujúca sieť lekární, vedenú odborným farmaceutom, s väčším dôrazom na profesijný rozvoj a vyššiu odbornú úroveň farmaceutickej práce zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

• ukončené VŠ vzdelanie v odbore farmaceut
• atestácia, licencia zodpovedného farmaceuta
• predchádzajúca prax v lekárni
• odborný a zároveň ústretový prístup k pacientom, zmysel pre zodpovednosť
• záujem o ďalší odborný rozvoj
• kolegiálny prístup zameraný na dobré vzťahy
• znalosť práce na PC (Word, Excel)
• znalosť cudzích jazykov výhodou
• VP sk. B výhodou

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4538025  Dátum zverejnenia: 30.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac