Servisný/inštalačný technik energetických systémov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od vašich skúseností a zručností, je predmetom dohody. Spoločnosť vypláca 13. aj 14. plat a rovnako aj ďalšie bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do skvelého tímu nášho klienta, ktorým je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom energetických systémov, prijmeme nového kolegu na pozíciu SERVISNÝ/INŠTALAČNÝ TECHNIK.

Hľadáme zodpovedného a šikovného kolegu, ktorý má záujem o stabilné zamestnanie. Vašou hlavnou úlohou bude servis, inštalácia a prehliadky energetických systémov a pravidelné cestovanie za klientom. Máte príležitosť získať nové skúsenosti a zamestnávateľa, ktorý si svojich zamestnancov cení. Potrebujeme samostatného kandidáta, ktorý má chuť sa učiť nové veci a má prax v servisnej oblasti.

Čo je náplňou práce na tejto pozícii?
- komunikácia s dispečingom,
- inštalácia náhradných zdrojov a spaľovacích motorov podľa dohodnutých zmlúv,
- predpredajné prehliadky zariadení pred odovzdaním klientovi,
- výjazdy na servis (z domu/z firmy v Banskej Bystrici - podľa preferencie),
- pravidelné prehliadky a servisné opravy energetických systémov,
- účasť na školeniach, predvádzacích akciách,
- objednávanie dielov, základná administratíva.

Počas adaptácie absolvujete podrobné školenie a následne budete počas servisných zásahov sprevádzaný kolegami, ktorí vám budú k dispozícii v prípade potreby aj po ukončení zaškoľovacieho procesu. Miestom práce je najmä stredné Slovensko s občasným výjazdom na západ/východ.

- výborné pracovné podmienky,
- otvorená komunikácia v rámci firmy
- flexibilita,
- sociálny program,
- bonusy a odmeny,
- priateľské prostredie.

Ďakujeme za Váš životopis. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované personálnou agentúrou a 2.kolo je realizované u klienta. O výsledku výberu bude informovaný každý kandidát po ukončení výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a servisom energetických zariadení a stavebnej techniky. Vo svojej oblasti je lídrom na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť,
- odborná spôsobilosť min. §21 vyhl. č. 508/2009 Z.z.,
- vodičský preukaz typ B,
- základné počítačové zručnosti,
- výhodou je znalosť riadiaceho systému ComAp.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4534491  Dátum zverejnenia: 17.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac