IT Operations Engineer

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy je predmetom dohody, zohľadňuje Vaše skúsenosti a zručnosti. Uvedená mzda je základom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného IT OPS ENGINEERA, ktorý by doplnil tím odborníkov. Máš príležitosť pracovať na zaujímavom projekte pre belgickú zdravotnícku organizáciu v tíme špičkových profesionálov.

Súčasťou zamestnania sú aj pracovné cesty do Belgicka na pravidelnej báze, inak máš k dispozícii moderné kancelárie, prípadne podľa preferencie home-office. Práca je vykonávaná formou kontraktu.

Hľadáme skúseného kandidáta, ktorý vie založiť a spravovať servery, proaktívne ich monitoruje a automatizuje riešenia tam, kde je to vhodné. Má skúsenosti s Kubernetes, Dockerom, rozumie, ako správne integrovať LDAP na servery. Stretol sa už aj s HashiCorp vault setup, s Linux, Python, Unix a s cloudovými riešeniami. Vie jasne a vecne komunikovať s tímom a dá sa na neho spoľahnúť, rovnako vie spísať podrobnú dokumentáciu.

Aké budú tvoje hlavné zodpovednosti na tejto pozícii?
• Identifikácia problémov prevádzky,
• Poskytovanie informácií o riadení prevádzky dôkladným analyzovaním, zhromažďovaním a sumarizáciou trendov,
• Identifikácia priorít hodnotením prevádzkových cieľov (úspory nákladov, úspora energie a kvalitu životného prostredia),
• Spolupráca s ostatnými členmi tímu,
• Vývoj prevádzkových riešení definovaním, študovaním, odhadovaním a testovaním alternatívnych riešení,
• Predvídanie prevádzkových problémov monitorovaním,
• Dozeranie na bezpečnosť serverov a manažovanie ich zdrojov podľa vyťaženia.

Dostaneš príležitosť pracovať na medzinárodnom projekte, v tíme špičkových odborníkov, ktorí vedia ťahať za jedno lano. Budeš mať neustálu podporu či už v začiatkoch, ale aj v ďalšom pôsobení. Výhodou je aj možnosť cestovania a práce v medzinárodnom tíme.

- možnosť home-office,
- práca na úspešnom zahraničnom projekte,
- výborné platové ohodnotenie,
- flexibilný pracovný čas,
- skvelý tím.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a dáme spätnú väzbu každému záujemcovi po ukončení výberového procesu.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná zahraničná spoločnosť pôsobiaca dlhé roky v oblasti zdravotníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Potrebné znalosti:
• Linux
• Ansible
• Docker, docker-compose, Kubernetes operations
• Git
• Monitoring (CheckMk, Icinga2, Nagios, Zabbix)
• Scripting (Bash, Python, Go)
• Hashicorp Vault

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4524510  Dátum zverejnenia: 22.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac